خبر

 • تک بورد - Bang & Olufsen Beosound Emerge یک بلندگو با طراحی منحصر به فرد است که شبیه کتاب است

  Bang & Olufsen Beosound Emerge یک بلندگو با طراحی منحصر به فرد است که شبیه کتاب است
  27 روز و 14 ساعت قبل

  جدیدترین اسپیکر بی سیم Bang & Olufsen روند محصولات صوتی کاملاً طراحی شده شرکت را حفظ می کند. بر اساس فاکتور شکل کتاب ، Beosound Emerge یک بلندگوی قفسه کتاب باریک و ظریف است که با مواد برتر ساخته شده و قیمت آن را منعکس می کند.

  طراحی شده توسط بنجامین هوبرت از آژانس طراحی LAYER مستقر در لندن ، Beosound Emerge مانند تکه ای از دکوراسیون در اتاق نشیمن یا مانند کتاب در قفسه کتاب به نظر می رسد.

  هدف B&O برای ایجاد "باریک ترین بلندگوی ممکن" بدون از بین بردن صدا. قسمت مرکزی غیر یکنواخت در جلو بلندگو باریک تر است و در عقب بازتر می شود. این بلندگو که با دو صفحه جانبی احاطه شده است ، دارای آرم B&O است که در نما قلم خورده است.

  در رنگ های سیاه و طلایی موجود است ، دومی از همه برتر است. مدل مشکی دارای جلوپنجره جلو و پایه و پایه پلیمری آلومینیومی است ، در حالی که مدل طلایی دارای صفحه های جانبی بلوط سبک ، پایه آلومینیوم و منسوجات کوادرات بافته شده است.

   https://techbord.com Bang & Olufsen Beosound Emerge یک بلندگو با طراحی منحصر به فرد است که مانند کتاب به نظر می رسد

  دکمه های لمس نرم روی بالای بلندگو ، به کاربران امکان می دهد موسیقی را متوقف یا رد کنند ، میزان صدا را تغییر دهند و نشانگرهای LED بلوتوث و میکروفون را بررسی کنند. Beosound Emerge از دستیار Google ، Spotify Connect و فناوری های چند اتاقه مانند Apple AirPlay2 و Chromecast Google پشتیبانی می کند.

  طیف گسترده ای از گزینه های اتصال ، از جمله Wi-Fi ، بلوتوث 5.0 ، پورت اترنت و جک خطی / نوری. همچنین یک پورت USB-C برای تغذیه بلندگو و یک پورت میکرو USB وجود دارد.

  با یک نکته فنی تر ، Beosound Emerge از یک درایو ووفر 4 اینچی (60 وات) ، 1.45 بهره می برد. راننده میان رده (30 وات) و یک تویتر 0.6 اینچی (30 وات) که دامنه فرکانس 45-22000 هرتز را پوشش می دهد.

  مانند Beoplay Portal B&O ، محصولات این شرکت تمایل دارند قیمت بالاتری نسبت به بقیه رقبا داشته باشند. B&O Beosound Emerge با رنگ مشکی 699 دلار به فروش می رسد و مدل طلای آن 899 دلار است. بلندگوها در پاییز امسال در سراسر جهان راه اندازی می شوند.

خبرهای دیگر از الکترونیک