خبر

 • تک بورد - B&W از اولین هدفون های بی سیم واقعی خود با نام 400 دلار PI7 رونمایی می کند

  B&W از اولین هدفون های بی سیم واقعی خود با نام 400 دلار PI7 رونمایی می کند
  2 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ شرکت صوتی Bowers & Wilkins در انگلیس اولین هدفون بی سیم واقعی خود را منتشر کرده است ، و آنها کاملاً خاص به نظر می رسند - واقعیتی که در قیمت منعکس می شود. جوانه های حذف کننده نویز دارای ویژگی های زیادی هستند ، از جمله یک مورد که به عنوان یک فرستنده صدا عمل می کند.

  B&W از گوشواره های بی سیم PI7 و PI5 رونمایی کرده است ، که به گفته آنها "تمام کیفیت صوتی را که دوستداران موسیقی از یک محصول Bowers & Wilkins انتظار دارند" ارائه می دهد. "جفت قبلی نسخه برتر است و 400 دلار هزینه دارد ، در حالی که هزینه دوم 249 دلار است.

  PI7 از یک سیستم فعال کننده نویز فعال شده با شش میکروفون استفاده می کند که برای تماس های تلفنی و دستیاران هوشمند کار می کند. هر جوانه با یک واحد درایو 9.2 میلیمتری و یک توییتر آرماتور متعادل ارائه می شود که همه دارای تقویت کننده اختصاصی مخصوص خود هستند. این شرکت می گوید صدای تولید شده آنها "قابل مقایسه با بلندگوها" ، "با کنترل استثنا ، پویایی فوق العاده و باس عمیق و دقیق است". "

   https://techbord.com B&W از اولین هدفون بی سیم واقعی خود با نام $ 400 PI7

  رونمایی می کند جوانه ها از استاندارد تطبیقی ​​Qualcomm AptX استفاده می کنند که صدا را فشرده می کند بر اساس میزان بیت متغیر بر اساس شلوغ بودن محیط RF. در صورت نیاز به آگاهی بیشتر از اصوات اطراف ، کاربران همچنین می توانند میزان لغو سر و صدا را تنظیم کرده و یا حالت عبور از محیط را انتخاب کنند.

  در جای دیگر ، جوانه ها دارای درجه مقاومت IP54 در برابر گرد و غبار و آب هستند و چهار گزینه را ارائه می دهند. ساعت عمر باتری این پرونده می تواند از طریق چهار چرخه کامل 16 ساعت دیگر اضافه کند. صحبت از این مورد ، توانایی کار به عنوان یک فرستنده صوتی به این معنی است که شما می توانید آن را به یک منبع صوتی غیر بلوتوثی ، مانند iPod قدیمی یا سیستم سرگرمی در پرواز ، با استفاده از کابل 3.5 میلیمتری به USB-C و آن متصل کنید صدا را به جوانه ها منتقل می کند.

  https://techbord.com B&W از اولین هدفون های بی سیم واقعی خود به نام 400 دلار رونمایی می کند. PI7

  جوانه های ارزان تر PI5 از AptX معمولی استفاده می کنند ، دارای چهار میکروفون هستند و به نظر نمی رسد که پرونده آنها به عنوان یک فرستنده صوتی کار کند.

  B&W دیررس است اندی کر ، مدیر مهم بازاریابی محصولات بی سیم ، توضیح می دهد: "ما افتخار نمی کنیم که اولین هستیم اما بهترین هستیم. در هر حالت منتظر شدیم و بازار را تماشا کردیم. ترجیح دادیم از بازار تا زمانی که احساس کنیم می توانیم تغییری ایجاد کنیم. "

خبرهای دیگر از الکترونیک