خبر

 • تک بورد - Anker از اولین عینک هوشمند Soundcore با قاب های قابل تغییر با قیمت 199.99 دلار رونمایی کرد

  Anker از اولین عینک هوشمند Soundcore با قاب های قابل تغییر با قیمت 199.99 دلار رونمایی کرد
  12 روز قبل

  جدیدترین عینک های صوتی از Anker یا به ویژه از زیر برند Soundcore آن تهیه شده است. این مفهوم را دوست دارید یا نه ، تولیدکنندگان دستگاه روی آن سرمایه گذاری می کنند تا در سال های آینده به یک پوشیدنی محبوب تبدیل شود ، حتی اگر به اندازه عینک های واقعیت افزوده به عنوان آینده نگر یا جذاب نباشد.

  Anker جدیدترین تولید کننده ای است که به مسابقه برای ساخت عینک های هوشمند پیوسته است که می تواند استقبال گسترده تری از برنامه اصلی را داشته باشد. امروز ، مارک فرعی Soundcore این شرکت Soundcore Frames را راه اندازی کرد ، که می گوید شما را شیک نگه می دارد در حالی که به شما امکان می دهد به موسیقی گوش دهید ، تماس تلفنی بگیرید و همچنان بتوانید صداهای دیگر را در اطراف خود بشنوید. در عین حال ، اطرافیان شما حتی متوجه نمی شوند که به موسیقی گوش می دهید.

  Soundcore Frames اولین ورود شرکت به یک فضای شلوغ است. با این وجود ، با 199.99 دلار (149.99 پوند در انگلستان ، 179.99 یورو در اتحادیه اروپا و 249 دلار در کانادا) ، آنها شانس مناسبی برای مبارزه با گزینه هایی مانند Amazon Echo Frames (249.99 دلار) یا Bose Frames و Razer Anzu با قیمت مشابه خواهند داشت. عینک هوشمند شما می توانید یکی از ده طرح فریم مختلف را انتخاب کنید ، اما شقیقه های جانبی بزرگ فقط با رنگ مشکی صیقلی در دسترس خواهند بود.

   https://techbord.com آنکر از اولین عینک هوشمند Soundcore با فریم های قابل تغییر با قیمت 199.99 دلار

  صحبت می کند ، اما معابد شبیه بی سیم هستند. هدفون در هر دو مجهز به بلندگو است. این همان دستورالعمل طراحی است که توسط سایر شرکت ها در تولید این نوع عینک های هوشمند استفاده می شود ، اما جفت آنکر دارای مزیت مدولار است ، که به شما امکان می دهد به راحتی قاب ها را تغییر دهید. همچنین می توانید از لنزهای قطبی ، فیلترهای آبی رنگ یا لنزهای نسخه استفاده کنید.

  هزینه فریم های اضافی 49.99 دلار (49.99 پوند در انگلستان ، 49.99 یورو در اتحادیه اروپا و 59.99 دلار در کانادا) و هر کدام این شرکت به شما امکان می دهد طرح های مختلف را با استفاده از برنامه و وب سایت Soundcore عملا امتحان کنید. کنترل عینک با کنترل های لمسی و صوتی انجام می شود. باتری تا 5.5 ساعت قابلیت پخش مداوم موسیقی را دارد. Anker می گوید اینها مقاوم در برابر آب IPX4 هستند ، بنابراین می توانند در مواقع بارندگی ملایم زنده بمانند.

  اگر مایل باشید به آنها ضربه بزنید ، می توانید آنها را پیدا کنید در فروشگاه آنلاین Soundcore ، و همچنین در Amazon و Best Buy از ماه آینده.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی