techbord.com Amazon One با اسکن کف دست هویت شما را تأیید می کند

چه اتفاقی افتاده؟ تیم خرده فروشی فیزیکی آمازون روز سه شنبه روش غیر تماسی جدیدی را برای تعامل مردم با اسکنرهای بی سیم در فروشگاه های مواد غذایی ، رویدادهای ورزشی و حتی در محل کار ارائه داد.

آمازون یکی لقب گرفته ، این سیستم به افراد امکان می دهد تا از چاپ کف دست منحصر به فرد خود برای پرداخت هزینه خرید در فروشگاه ، ارائه کارت وفاداری ، ورود به استادیوم یا حضور در محل کار استفاده کنند.

آمازون گفت این سرویس با در نظر داشتن امنیت ، با استفاده از الگوریتم ها و سخت افزارهای سفارشی برای گرفتن امضای کف دست منحصر به فرد ساخته شده است.

Amazon One ابتدا در فروشگاه های انتخابی Amazon Go مستقر می شود ، در دروازه جلو قرار می گیرد و به عنوان یک روش جایگزین استفاده می شود ورود علاقه مندان برای امتحان آن می توانند در دو فروشگاه آمازون Go در سیاتل این کار را انجام دهند: فروشگاه اصلی در 7th & Blanchard و محل واقع در South Lake Union در خیابان 300 Boren.

غول تجارت الکترونیکی گفت کمتر از یک دقیقه طول می کشد تا راه اندازی کنید تا از Amazon One در فروشگاه استفاده کنید ، توجه داشته باشید که برای ثبت نام یا استفاده از آن نیازی به حساب آمازون ندارید. شماره تلفن همراه و کارت اعتباری کافی است.

اولین قدم قرار دادن کارت اعتباری است. بعد ، کف دست خود را روی دستگاه قرار دهید و دستورالعمل های مربوط به آن کارت را با امضای کف دست منحصر به فرد که توسط فناوری بینایی رایانه ما در زمان واقعی برای شما ساخته می شود دنبال کنید. شما می توانید فقط با یک کف دست یا هر دو ثبت نام کنید. و این - اکنون شما وارد سیستم شده اید. پس از ثبت نام ، برای استفاده از Amazon One برای ورود به این فروشگاه های Amazon Go ، کافی است کف دست خود را در ورودی حدود یک ثانیه بالای دستگاه Amazon One نگه دارید و در راه باشید. این خیلی ساده است.

آمازون گفت که به دلیل خصوصی بودن در مقایسه با برخی دیگر از گزینه های بیومتریک ، تشخیص نخل را انتخاب کرده است. همچنین این امر به کاربر نیاز دارد تا حرکت عمدی نگه داشتن کف دست خود را بر روی دستگاهی برای استفاده انجام دهد. بعلاوه ، این بدون تماس است ، که در این اوقات فعلی افزایش بهداشت و نگرانی های بهداشتی راحت است.

Amazon One با اسکن کف دست هویت شما را تأیید می کند
electronics/amazon-one-با-اسکن-کف-دست-هویت-شما-را-تأیید-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.