خبر

 • تک بورد - Amazon Fire TV با طراحی مجدد UI و ویژگی های جدید مواجه می شود

  Amazon Fire TV با طراحی مجدد UI و ویژگی های جدید مواجه می شود
  1 روز و 8 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: آمازون به ندرت رابط کاربری خود را برای Fire TV به روز می کند. این به روزرسانی جدید مطمئناً صاحبان موجود در Fire TV را خشنود خواهد کرد زیرا از یک رابط کاربری ساده و پشتیبانی از چند کاربر استفاده می کند. الکسا همچنین با تشخیص صدای بهتر و کمترین رابط کاربری هنگام احضار به روز می شود.

  خبر خوب برای دارندگان Fire TV! آمازون ضمن افزودن چند ویژگی جدید ، در حال طراحی مجدد قابل توجهی برای رابط کاربری Fire TV (UI) است. این شرکت آن را "تجربه کاملاً جدید Fire TV" می نامد. امروز یک روند تدریجی آغاز شد ، که آمازون امیدوار است در هفته های آینده آن را تکمیل کند.

  اولین تغییر مهم ، البته ، رابط کاربر آمازون با افزودن صفحه "Home " جدید ، که دارای یک منوی اصلی در مرکز آن است ، کارها را بسیار ساده کرده است. رابط کاربری جدید یافتن برنامه های مورد علاقه شما را آسان تر می کند. همچنین زبانه های جداگانه ای برای برنامه های زنده ، کتابخانه شما و ویژگی جدید Find وجود دارد. مورد دوم به شما امکان می دهد در میان گروه ها ، انواع محتوا و برنامه ها جستجو کنید.

  https://techbord.com Amazon Fire تلویزیون یک UI دوباره طراحی شده و ویژگی های جدید دریافت می کند

  دومین تغییر قابل توجه اضافه شدن پشتیبانی از چند کاربر است. هر کاربر توصیه ها و لیست های تماشایی شخصی شده برای هر نمایه را به دست می آورد. شما می توانید حداکثر شش نمایه ایجاد کنید ، از جمله برای کودکان ، که دارای کنترل والدین هستند و محدود به محتوای دوستانه خانواده هستند.

  آمازون همچنین یکپارچه سازی الکسا را ​​بهبود بخشید. الکسا می تواند صدای شما را تشخیص دهد و به طور خودکار به نمایه شما تغییر کند. همچنین می توانید از الکسا بخواهید که بین بخشهای مختلف جابجا شود. بعلاوه ، الکسا هنگام احضار دیگر صفحه را پوشش نخواهد داد. اکنون فقط در پایین نمایشگر قرار دارد.

  Fire TV Stick و Fire TV Stick Lite که اخیراً اعلام شده است ، در اواخر امسال UI جدید را دریافت می کنند ، در حالی که سایر دستگاه ها اوایل سال آینده آن را دریافت می کنند.

خبرهای دیگر از الکترونیک