خبر

 • تک بورد - AirTags: بدترین اسرار اپل سرانجام اینجا است

  AirTags: بدترین اسرار اپل سرانجام اینجا است
  17 روز و 13 ساعت قبل

  AirTags ورود اپل به بازار ردیابی fob است. این دستگاه های کوچک دایره ای به تازگی در شبکه Find My اپل گسترش یافته اند. مشابه Tile ، فقط کافی است این موارد را در جیب خود قرار داده یا به یک جاکلیدی وصل کنید ، و می توانید با استفاده از iPhone خود آن را پیدا کنید.

  غول فناوری کوپرتینو سرانجام در مراسم Spring Loaded از لوازم جانبی AirTag خود رونمایی کرد. AirTag ها از یک سیگنال رمزگذاری شده به انتها برای پینگ کردن دستگاه های مجاور موجود در شبکه Find My از جمله لوازم جانبی غیر Apple استفاده می کنند.

  سپس کاربران می توانند از برنامه Find My در iPhone ، iPad یا Mac برای قرار دادن fob و هر آنچه که به آن متصل شده است.

  AirTags از فولاد ضد زنگ صیقلی ساخته شده اند و برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار دارای درجه IP67 هستند. Fob دارای یک پوشش قابل جابجایی برای تعویض باتری در صورت نیاز است. تنظیم یکی از آن ها یک سینچ است و دقیقاً مانند همگام سازی AirPod ها کار می کند. نگران نباشید ، آن را به آیفون خود نزدیک کنید و به طور خودکار شناسایی و متصل می شود. سپس آن را به موردی اختصاص دهید و در برنامه Find My نامی مانند Backpack برای آن بگذارید و دیگر خوب نیستید.

  "[فناوری U1 تراشه] می تواند با دقت بیشتری تعیین کند فاصله و جهت با AirTag گمشده در هنگام قرار گرفتن در محدوده. همانطور که کاربر حرکت می کند ، Precision Finding فیوزهای ورودی از دوربین ، ARKit ، شتاب سنج و ژیروسکوپ را می گیرد و سپس آنها را با استفاده از ترکیبی از صدا ، لغات و موارد دیگر به AirTag راهنمایی می کند. بازخورد تصویری. "

   https://techbord.com AirTags: سرانجام بدترین اسرار اپل مخفی است اینجا

  علاوه بر مشخص کردن مکان بر روی نقشه ، Find My دارای یک راه یاب است که به جهت نشان داده شده و فاصله تا AirTag از دست رفته را نشان می دهد. همچنین کاربران می توانند مانند سایر دستگاههایی که از شبکه استفاده می کنند ، به آن دستور دهند که صدا را پخش کند. اگر تاکنون کلیدهای خود را در بالشت های کاناپه گم کرده اید ، می توانید از قابلیت ردیابی fobs مانند AirTag قدردانی کنید.

  مشتریان می توانند AirTag های اپل را به صورت جداگانه با قیمت 29 دلار یا در چهار بسته با قیمت 99 دلار و با در دسترس بودن از 30 آوریل شروع می شود. خریدها همچنین شامل حکاکی رایگان هستند ، بنابراین مشتریان می توانند ردیاب های خود را شخصی سازی کنند. لوازم جانبی متنوعی مانند برچسب چمدان و جاکلیدی نیز وجود دارد که به طور جداگانه فروخته می شوند.

خبرهای دیگر از الکترونیک