techbord.com یک تلویزیون قدیمی به مدت 18 ماه باند پهن کل یک روستا را ناکام گذاشت

WTF ؟! عدم توانایی اتصال به اینترنت و کاهش سرعت به اندازه کافی ناامیدکننده است ، اما تصور کنید این اتفاق هر روز ، دقیقاً در ساعت 7 صبح ، به مدت 18 ماه رخ دهد. این همان چیزی است که ساکنان یک دهکده کوچک در ولز پیش از کشف علت بعید آن را تجربه می کردند: یک تلویزیون قدیمی.

Openreach ، ارائه دهنده پهنای باند مستقر در انگلستان ، می نویسد که ساکنان Aberhosan با وجود مراجعه مکرر مهندسان به اینترنت ، مشکلات اتصال و سرعت را تحمل کرده اند. آزمایشات نشان داد که شبکه به خوبی کار می کند و بخشهای زیادی از کابل کشی تعویض شد ، اما مشکلات همچنان پابرجا بود.

مهندس Openreach مایکل جونز گفت که "به عنوان آخرین راه حل ، ما تصمیم گرفتیم یک تیم ترک مهندسین دفتر مهندسین ارشد که برای تحقیق در سایر مناطق انگلستان مستقر بودند. "

تیم با خسته کردن سایر احتمالات ، ساعت 6 صبح با استفاده از دستگاه تجزیه و تحلیل طیف در جستجوی هرگونه صدای الکتریکی در روستا قدم زدند. که می تواند دلیل باشد. "و در ساعت 7 صبح ، مانند ساعت ، این اتفاق افتاد! دستگاه ما یک تداخل الکتریکی زیادی در روستا ایجاد کرده است. "جونز گفت. com یک تلویزیون قدیمی به مدت 18 ماه پهنای باند کل روستا را از بین برد. مکان بسیار خوبی است ، مگر اینکه برای پهنای باند خود ارزش قائل شوید

سیگنال در یک دارایی با یک تلویزیون قدیمی ردیابی می شد که تداخل SHINE (تک سطح با فشار بالا) ایجاد می کند. مالک هر روز صبح ساعت 7 صبح آن را روشن می کرد و از پهنای باند برای هر ساکن روستا استفاده می کرد. تلویزیون دست دوم دلیل مشکلات پهنای باند کل یک روستا بود و آنها بلافاصله توافق کردند که آن را خاموش کنند و دیگر استفاده نکنند. "

همانطور که توسط Gizmodo ذکر شده است ، SHINE ، که هنگام خاموش کردن و خاموش کردن دستگاه اتفاق می افتد. روشن ، می تواند منجر به از کار افتادن مدارهای DSL و از دست رفتن همگام سازی آنها شود. شبکه Openreach هنوز از استاندارد قدیمی پهنای باند ADSL استفاده نمی کند ، اگرچه قصد دارد در اواخر امسال فیبر خود را به کار بگیرد.

سرآمد مهندس Openreach برای ولز ، سوزان رادرفورد ، گفت: "هر چیزی با اجزای الکتریکی - از چراغ های بیرونی به مایکروویو به دوربین های مدار بسته می تواند به طور بالقوه در اتصال باند پهن شما تأثیر بگذارد. ما فقط به مردم توصیه می کنیم اطمینان حاصل کنند که لوازم الکتریکی آنها به درستی گواهی شده و از استانداردهای فعلی بریتانیا برخوردار هستند و اگر خطایی دارید ، آن را در وهله اول به ارائه دهنده خدمات خود گزارش دهید تا بتوانیم بررسی کنیم. "

اعتبار تصویر اصلی: PitukTV

یک تلویزیون قدیمی به مدت 18 ماه باند پهن کل یک روستا را ناکام گذاشت
electronics/یک-تلویزیون-قدیمی-به-مدت-18-ماه-باند-پهن-کل-یک-روستا-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Hot Wheels Unleashed سپتامبر امسال برای رایانه ها و کنسول ها وارد می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.