خبر

 • تک بورد - یاماها کوچکترین و سبک ترین هدفون بی سیم واقعی خود را تا به امروز معرفی می کند

  یاماها کوچکترین و سبک ترین هدفون بی سیم واقعی خود را تا به امروز معرفی می کند
  9 روز و 12 ساعت قبل

  یاماها کوچکترین و سبک ترین هدفون بی سیم واقعی خود را تا به امروز معرفی کرده است. گفته می شود که هدفون جدید TW-E3B ، جدیدترین محصول خط تولید محصولات صوتی بی سیم این شرکت ، دارای ویژگی های فراوانی با قیمت به ظاهر مناسب است.

  هدفون E3B 25 درصد کوچکتر از نسل قبلی است و دارای طراحی ارگونومیک برای تناسب کامل و چیزی است که یاماها آن را "راحتی یک روزه" توصیف می کند. به گفته سازنده ، محفظه کوچکتر باعث ایجاد مهر و موم بهتر در گوش داخلی می شود که باعث افزایش عایق صدا و افزایش عملکرد صدا می شود. چهار اندازه لبه گوش با خرید شما گنجانده شده است که به شما امکان می دهد تناسب بیشتری داشته باشید.

  در جاهای دیگر ، یک پوشش بدون لغزش ، بلوتوث 5 با aptX ، دکمه های لمسی سبک برای کنترل صدا ، پیدا خواهید کرد ، پخش ، تماس های تلفنی و فعال سازی Siri/Google Assistant و بهبود نشانگرهای LED در جلوی قاب شارژ.

  https://techbord.com یاماها کوچکترین و سبک ترین هدفون بی سیم واقعی خود را تا به امروز معرفی می کند

  با توجه به شارژ ، یاماها ادعا می کند که هدفون ها در هر بار شارژ حداکثر شش ساعت زمان گوش دادن را ارائه می دهند. جعبه شارژ شامل سه بار شارژ اضافی ، در مجموع تا 24 ساعت است. جوانه ها دارای استاندارد IPX5 مقاوم در برابر آب و عرق هستند و آنها را برای استفاده در سالن بدنسازی و بیرون از خانه مناسب می سازد. صدا در تمام سطوح صدا الکس صادقیان ، مدیر صدای مصرف کننده در Yamaha Corporation of America گفت: "Listening Care بر چالشی که هدفون های معمولی با آن روبرو هستند ، غلبه می کند." افزایش صدا نیست ، که می تواند تأثیرات طولانی مدت بر سلامت شنوایی شما داشته باشد. صادقیان افزود: "مراقبت گوش دادن است." هدفون های بی سیم واقعی تا به امروز ">

  هدفون های بی سیم واقعی Yamaha TW-E3B با انتخاب مشکی ، خاکستری روشن ، آبی ، سبز مایل به قهوه ای ، صورتی روشن یا بنفش بنفش از اواخر اکتبر در دسترس خواهند بود. MSRP 99.95 دلار تعیین شده است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی