خبر

 • تک بورد - گوگل محافظ های بی سیم سری A Pixel Buds را با قیمت مناسب معرفی می کند

  گوگل محافظ های بی سیم سری A Pixel Buds را با قیمت مناسب معرفی می کند
  25 روز و 12 ساعت قبل

  گوگل نسخه جدیدی از Pixel Buds بی سیم واقعی خود را ارائه داده است که دارای طراحی کم نمایه با قیمت مقرون به صرفه تر است. بر اساس بازخورد از بررسی های اولیه ، به نظر می رسد که آنها ارزش مناسبی برای قیمت دارند ، به شرطی که بخواهید از چند ویژگی برتر مانند حذف نویز فعال و شارژ بی سیم صرف نظر کنید.

  سری جدید Pixel Buds از A درایورهای 12 میلیمتری پویا با قابلیت افزایش باس اختیاری و صدای انعطاف پذیر با طراحی سفارشی برخوردار است که می تواند بر اساس محیط اطراف شما به طور خودکار میزان صدا را کم یا زیاد کند. آنها در داخل محفظه هایی قرار دارند که دارای یک قوس تثبیت کننده برای "تناسب ملایم ، اما ایمن" هستند و همچنین از دریچه های فضایی برای جلوگیری از "احساس گوش گرفتگی" استفاده می کنند.

   https://techbord.com Google گوشواره های بی سیم Pixel Buds سری A را ارائه می دهد

  مانند مدل های اصلی Pixel Buds ، مدل جدید سری A نیز از شکل باریک استفاده می کند میکروفون برای کاهش نویز پس زمینه هنگام تماس های صوتی و دستیار Google برای کمک هندزفری در آن تعبیه شده است.

  عمر باتری با یک بار شارژ تا پنج ساعت از زمان گوش دادن یا حداکثر 24 ساعت هنگام استفاده از کیف شارژ. Google یادداشت می کند که با 15 دقیقه شارژ سریع ، می توانید حداکثر سه ساعت زمان گوش دادن داشته باشید.

  جوانه ها همچنین دارای درجه مقاومت در برابر آب IPx4 هستند ، اگرچه چاپ خوب می گوید مقاومت در برابر آب دائمی نیست شرایط و ممکن است در اثر سایش ، پارگی ، تعمیر یا جدا کردن قطعات از بین برود.

  Pixel Buds A-Series در ایالات متحده و کانادا قابل پیش سفارش است همانطور که در انتخاب شما به وضوح زیتون سفید یا تیره نوشت با 99 دلار. به دنبال حمل آنها در 17 ژوئن باشید.

خبرهای دیگر از الکترونیک