خبر

 • تک بورد - گوشواره های بی سیم واقعی Galaxy Buds Pro سامسونگ 50 دلار ارزان تر از AirPods Pro اپل است

  گوشواره های بی سیم واقعی Galaxy Buds Pro سامسونگ 50 دلار ارزان تر از AirPods Pro اپل است
  چند ثانیه قبل

  برداشت ویرایشگر: جدیدترین هدفون های بی سیم واقعی سامسونگ از روز پنجشنبه به عنوان یک گزینه بالقوه جذاب برای Apple's AirPods Pro در فضای مصرف کننده برتر مورد توجه قرار گرفت. آنها همچنین کمی ارزان تر هستند و زیر 200 دلار در مقایسه با جوانه های کوپرتینو 249 دلار هستند.

  جدید Galaxy Buds Pro سامسونگ برای مقابله با سه برابر ، ووفرهای 11 میلی متری برای توئیترهای باس و 6.5 میلی متر ارائه می دهد ، اما موارد فراتر از لوازم سرگرمی است. Galaxy Buds Pro به لطف مجموعه ای از سه میکروفون ، واحد وانت صوتی (VPU) و یک سپر باد همراه با یک سیستم هوشمند فعال کننده حذف نویز (ANC) ، برای کارهای بهره وری نیز بازی است.

  در هر هدفون یک باتری 61 میلی آمپری قرار دارد در حالی که کیف شارژ دارای واحد بزرگتر 472 میلی آمپری است. سامسونگ گفت: کاربران می توانند حدود 5 ساعت زمان پخش با ANC روشن یا حداکثر هشت ساعت خاموش داشته باشند. فاکتورگیری در آب اضافی که کیف شارژ می تواند تأمین کند ، این تعداد با روشن / خاموش کردن ANC به ترتیب به 18 ساعت و 28 ساعت می رسند.

  https://techbord.com هدفون های بی سیم Samsung Galaxy Buds Pro 50 دلار ارزان تر از AirPods Pro اپل است

  از نظر زمان مکالمه ، شما نگاه کردن به حدود چهار ساعت با ANC روشن و پنج ساعت خاموش ، یا 14.5 ساعت با ANC روشن و 17.5 ساعت خاموش هنگام استفاده از کیف شارژ. شارژ پنج دقیقه ای می تواند منجر به حداکثر یک ساعت زمان بازی شود.

  در حالی که جوانه ها دارای درجه IPX7 هستند ، به این معنی که می توانند تا 30 متر در یک متر آب شیرین غوطه ور شوند چند دقیقه ، مورد شارژ در برابر آب مقاوم نیست. به همین ترتیب ، سامسونگ گفت كه آنها "برای استفاده در ساحل یا استخر توصیه نمی شوند."

  TM Roh ، رئیس تجارت ارتباطات سیار سامسونگ ، گفت كه با Galaxy Buds Pro ، آنها "پیشرفت زیادی می كنند. دستورالعمل با یک دستگاه کوچک. " 50 دلار ارزان تر از AirPods Pro اپل ">

  Galaxy Buds Pro در رنگ های سیاه ، نقره ای و بنفش ارائه می شود و مستقیماً از سامسونگ با قیمت 199.99 دلار در دسترس است. به ما گفته شده است که خرده فروشی ها و شرکای شرکت حمل و نقل باید از فردا آنها را در انبار داشته باشند.

خبرهای دیگر از الکترونیک