خبر

 • تک بورد - گوشواره های بی سیم جدید Logitech برای متخصصان تجاری ساخته شده است

  گوشواره های بی سیم جدید Logitech برای متخصصان تجاری ساخته شده است
  16 روز و 13 ساعت قبل

  Logitech اغلب با گیمرها و علاقه مندان به رایانه همراه است ، اما با آخرین پیشنهاد خود ، این شرکت مخاطبان مختلف - کاربران تجاری - را هدف قرار می دهد. هدفون های جدید Zone True Wireless Earbuds به عنوان اولین هدف مورد تایید قرار گرفته است که توسط هر سه پلتفرم اصلی ویدئو کنفرانس ابر ارائه شده است: Microsoft Teams ، Google Meet و Zoom.

  اسکات وارتون ، مدیر کل و نایب رئیس Logitech Video Cooperation ، گفت که راه حل های بی سیم فعلی مصرف کنندگان را مجبور می کند بین هدست های سنتی که از نظر زیبایی برای تماس های ویدئویی مناسب نیستند ، یا عملکرد صوتی زیر بهینه سازش کنند. . وارتون افزود: "با Zone True Wireless ، ... دیگر نیازی به مصالحه ندارید." ) و حداکثر 12 ساعت در حالت گوش دادن به موسیقی (یا نه ساعت با ANC فعال). به ما گفته می شود که مورد شارژ موجود برای حداکثر 2.5 بار شارژ مناسب است.

  مشخصات فنی به شرح زیر است:

  میکروفون

  نوع : میکروفن های MEMS جهت دار در حالت شلیک نهایی ، پیکربندی پرتو جهت جهت پاسخ فرکانس: 100-8 کیلوهرتز

  بلندگوها

  پاسخ فرکانس (حالت موسیقی): 20-20 کیلوهرتز پاسخ فرکانس (حالت مکالمه) : 100-8kHz تطابق صدا: مطابق با EN 50332

  جوانه های بی سیم Logitech's Zone True در رنگ دلخواه شما در رنگ صورتی روشن یا مشکی در پاییز امسال با قیمت 299 دلار در دسترس خواهند بود. نسخه سیمی نیز در دست تهیه است که 99 دلار به فروش می رسد و هر دو با دو سال ضمانت سخت افزاری محدود پشتیبانی می شوند.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی