خبر

 • تک بورد - گلکسی بادز 2 سامسونگ و گلکسی بادز پرو ظاهراً باعث عفونت گوش برخی از کاربران می شوند

  گلکسی بادز 2 سامسونگ و گلکسی بادز پرو ظاهراً باعث عفونت گوش برخی از کاربران می شوند
  23 روز و 19 ساعت قبل

  Galaxy Buds 2 و Galaxy Buds Pro سامسونگ نقدهای درخشان زیادی از منتقدان و خریداران دریافت کرده اند، اما به نظر می رسد که آنها ممکن است مشکلاتی داشته باشند که به کیفیت صدای آنها مربوط نمی شود. بر اساس گزارش های متعدد، هدفون ها باعث عفونت گوش برخی از کاربران می شوند.

  کریس ودل از Android Central می نویسد که پس از پوشیدن Galaxy Buds Pro دچار عفونت گوش شده است. عفونت باعث ناراحتی های زیادی از جمله تورم، ترشح، درد و دمای بالای 102 درجه شد. تقریباً یک هفته بود که گوش ودل به حالت عادی بازگشت، اگرچه او هنوز شعله‌ورهای دوره‌ای دارد.

  به‌نظر می‌رسد که ودل تنها نیست. گزارش‌های متعددی از مشکلات سلامتی کاربران Galaxy Buds Pro و Galaxy Buds 2 وجود دارد که بسیاری از آنها قبل از تبدیل شدن به عفونت به عنوان تحریک پس از پوشیدن شروع می‌شوند. همچنین مواردی وجود دارد که سامسونگ نه تنها به کاربران بازپرداخت می کند، بلکه قبض های پزشکی آنها را نیز پرداخت می کند، که نشان می دهد این شرکت پذیرفته است که هدفون هدفون است - اگرچه به طور علنی این را اعتراف نکرده است.

  همانطور که برای چرا مردم به عفونت مبتلا می شوند، حدس زده می شود که مواد مختلف در جوانه های جدید مقصر هستند - هیچ گزارش مشابهی در میان کسانی که از نسخه های قدیمی دستگاه های سامسونگ استفاده می کنند وجود ندارد. Galaxy Buds Pro از نیکل در تماس‌های شارژ استفاده می‌کند که شناخته شده است که باعث تحریک پوست در برخی افراد می‌شود. سامسونگ همچنین در مدل‌های جدید به آکریلیت روی آورد، در حالی که جوانه‌های قدیمی‌تر از اکریلیک استفاده می‌کردند.

  یک سخنگوی سامسونگ گفت که این شرکت "مطمئن نیست که چه زمانی اطلاعاتی در مورد مشکلات هدفون‌ها منتشر خواهد شد." اما ممکن است این اطلاعات بعداً در وب‌سایت ارائه شود «به دلیل اینکه یک مشکل رایج است». خاطرنشان می‌شود که راهنمای کاربر Galaxy Buds Pro و Galaxy Buds 2 به حذف هدفون‌ها و توقف استفاده از آنها هشدار می‌دهند. اگر احساس ناراحتی کردید.

  خیلی تعجب آور نیست، یک دعوای حقوقی دسته جمعی علیه سامسونگ در مورد Galaxy Buds Pro پیشنهاد شده است. ادعا می‌کند که یک نقص منجر به واکنش‌های آلرژیک مانند "خارش، سوزش، قرمزی، تاول، پوسته پوسته شدن، پوسته پوسته شدن و/یا نشت مایع از گوش می‌شود."

خبرهای دیگر از الکترونیک