خبر

 • تک بورد - گفته می شود آمازون روی یخچال هوشمندی کار می کند که محتویات آن را ردیابی می کند

  گفته می شود آمازون روی یخچال هوشمندی کار می کند که محتویات آن را ردیابی می کند
  12 روز و 16 ساعت قبل

  به نظر می رسد آمازون یخچال های هوشمند را به خط تولید گسترده خود اضافه می کند. بر اساس یک گزارش جدید ، Project Pulse از برخی از فناوری های مشابه موجود در فروشگاه های Amazon Go استفاده می کند و به این ترتیب می تواند مواد غذایی داخل یخچال را ردیابی کرده و در صورت کمبود منابع سفارش بیشتری بدهد.

  Insider می نویسد که این شرکت حداقل دو سال است که روی این محصول کار می کند. تیم پشت سیستم Amazon Go در حال پیشبرد پروژه است و اعضای تیم سخت افزاری Amazon Fresh و Lab126 نیز در توسعه یخچال هوشمند مشارکت دارند.

  یخچال دارای چندین دوربین داخلی و استفاده است بینایی رایانه ای برای ردیابی آنچه در داخل است. این فناوری همان چیزی است که در فروشگاههای Amazon Go بدون صندوقدار که از فناوری Just Walk Out استفاده می کنند یافت می شود ، که به مشتریان امکان می دهد با اقلام خود از فروشگاه ها خارج شوند و قیمت به طور خودکار از حساب های آمازون آنها کسر شود.

  علاوه بر این ، گزارش شده است که یخچال می تواند عادت خرید کاربران را برای ارائه پیشنهادات کنترل کند. به عنوان مثال ، اگر کالای خریداری شده به طور مرتب رو به اتمام باشد ، می تواند به کاربر اطلاع دهد و سفارش بیشتر را از Whole Foods یا Amazon Fresh آسان کند. Project Pulse همچنین ممکن است بتواند پیشنهادات دستورالعملی ارائه دهد که شامل موارد نزدیک به تاریخ انقضای آنها باشد. t گفته می شود که بالاترین اولویت است.

  یخچال های هوشمند با مفهوم جدیدی فاصله دارند ، اما به نظر می رسد نسخه آمازون ویژگی ها و عملکردهای بیشتری نسبت به اکثر آنها ارائه می دهد.

  با وجود اینکه گفته می شود 50 میلیون دلار برای این پروژه هزینه کرده ایم ، هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که ما هرگز یخچال آمازون را ببینیم. همچنین لازم به ذکر است که در صورت ورود به بازار ، احتمالاً این شرکت با شرکای تولیدی همکاری خواهد کرد. اما با وجود ترموستات ، اجاق گاز ، تلویزیون و سایر محصولات در پایدار خود ، افزودن یخچال هوشمند بسیار محتمل به نظر می رسد.

  اعتبار اصلی تصویر: Kindel Media

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی