خبر

 • تک بورد - گرد و غبار PDA قدیمی خود را پاک کنید ، زیرا کسی فقط یک مشتری Twitter برای آن ایجاد کرده است

  گرد و غبار PDA قدیمی خود را پاک کنید ، زیرا کسی فقط یک مشتری Twitter برای آن ایجاد کرده است
  12 روز و 1 ساعت قبل

  PDA هایی مانند Handspring پیش درآمد گوشی های هوشمند مدرن بودند. به نظر می رسد این نوع خاص مدل Deluxe است که از یک صفحه نمایش 3.0 اینچی ، چهار بیتی در مقیاس خاکستری ، پردازنده موتورولا 20 مگاهرتز و 8 مگابایت RAM برخوردار است. آه ، اوقات بسیار ساده تر.

  نکته عجیب و غریب در مورد اجرای برنامه های مدرن بر روی سخت افزار قدیمی وجود دارد و این دوباره در این مورد از کاربر TwitterJorgeWritesCode مشهود است.

  مهندس اخیراً موفق به ایجاد یک مشتری توییتر برای دیجیتال شخصی خود Handspring Visor شده است دستیار (PDA) ، یادگاری محاسبات موبایل که در این مرحله بیش از 20 سال قدمت دارد. خورخه گفت که این نرم افزار هنوز هم نوعی اشکالزدایی است ، و افزود که کارهایی مانند توییت کردن و پسندیدن هنوز هم در حال انجام است ، اما او "کاملاً از آن راضی است".

  من ... من .. من فکر می کنم من یک مشتری توییتر برای Palm OS ایجاد کردم ... pic.twitter.com/UAdiWQOXPS

  - Jorge (JorgeWritesCode) 10 مارس 2021

  خورخه اولین کسی است که اعتراف می کند "نه یکی از آنها درخواست کرده است "و" هیچ کس واقعاً به آن احتیاج ندارد. " این درست است ، اما با این وجود شسته و رفته است ، و ما از وجود آن خوشحالیم.

  Handspring تقریباً دوازده مدل Visor را بین سالهای 1999 و 2001 پیش از تغییر چرخ دنده به خط Treo به بازار عرضه کرد. در سال 2003 ، Handspring با Palm ادغام شد و بقیه ، همانطور که می گویند ، تاریخ است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

  < p> حسن نیت ارائه می دهد ارشد مستر mariajuarez

خبرهای دیگر از الکترونیک