خبر

 • تک بورد - گرد و غبار PDA قدیمی خود را پاک کنید ، زیرا کسی فقط یک مشتری Twitter برای آن ایجاد کرده است

  گرد و غبار PDA قدیمی خود را پاک کنید ، زیرا کسی فقط یک مشتری Twitter برای آن ایجاد کرده است
  چند ثانیه قبل

  PDA هایی مانند Handspring پیش درآمد گوشی های هوشمند مدرن بودند. به نظر می رسد این نوع خاص مدل Deluxe است که از یک صفحه نمایش 3.0 اینچی ، چهار بیتی در مقیاس خاکستری ، پردازنده موتورولا 20 مگاهرتز و 8 مگابایت RAM برخوردار است. آه ، اوقات بسیار ساده تر.

  نکته عجیب و غریب در مورد اجرای برنامه های مدرن بر روی سخت افزار قدیمی وجود دارد و این دوباره در این مورد از کاربر TwitterJorgeWritesCode مشهود است.

  مهندس اخیراً موفق به ایجاد یک مشتری توییتر برای دیجیتال شخصی خود Handspring Visor شده است دستیار (PDA) ، یادگاری محاسبات موبایل که در این مرحله بیش از 20 سال قدمت دارد. خورخه گفت که این نرم افزار هنوز هم نوعی اشکالزدایی است ، و افزود که کارهایی مانند توییت کردن و پسندیدن هنوز هم در حال انجام است ، اما او "کاملاً از آن راضی است".

  من ... من .. من فکر می کنم من یک مشتری توییتر برای Palm OS ایجاد کردم ... pic.twitter.com/UAdiWQOXPS

  - Jorge (JorgeWritesCode) 10 مارس 2021

  خورخه اولین کسی است که اعتراف می کند "نه یکی از آنها درخواست کرده است "و" هیچ کس واقعاً به آن احتیاج ندارد. " این درست است ، اما با این وجود شسته و رفته است ، و ما از وجود آن خوشحالیم.

  Handspring تقریباً دوازده مدل Visor را بین سالهای 1999 و 2001 پیش از تغییر چرخ دنده به خط Treo به بازار عرضه کرد. در سال 2003 ، Handspring با Palm ادغام شد و بقیه ، همانطور که می گویند ، تاریخ است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

  < p> حسن نیت ارائه می دهد ارشد مستر mariajuarez

خبرهای دیگر از الکترونیک