خبر

 • تک بورد - ویژگی HDR10 + Adaptive سامسونگ محتوا را بر اساس نور اتاق تنظیم می کند

  ویژگی HDR10 + Adaptive سامسونگ محتوا را بر اساس نور اتاق تنظیم می کند
  8 روز و 21 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر بود: برای کسانی که از محتوای HDR لذت می برند اما همیشه آن را در اتاق های تاریک تماشا نمی کنند ، یک ویژگی جدید سامسونگ وجود دارد که فارغ از شرایط نوری ، تجربه مشاهده را بهبود می بخشد. HDR10 + Adaptive با فرمت HDR10 + بهینه سازی صحنه به صحنه را بر اساس شرایط نوری محیط ارائه می دهد.

  HDR10 + Adaptive با استفاده از سنسور نور تلویزیون و تنظیم تصویر بر اساس کیفیت نوری که تشخیص می دهد کار می کند. این محصول به "محصولات QLED آینده" سامسونگ وارد می شود ، اما هیچ صحبتی درباره اینکه آیا این مدل از طریق به روزرسانی در مدل های موجود ارائه می شود ، وجود ندارد.

  این ویژگی با حالت Filmmaker نیز کار می کند ، تنظیماتی که به طور خودکار غیرفعال می شود هر پردازش پس از تلویزیون ممکن است داشته باشد ، از جمله صاف کردن حرکت که باعث اثر اپرای صابون می شود.

  اگرچه Dolby Vision با فرمت HDR از پشتیبانی بیشتری نسبت به HDR10 + برخوردار است ، سامسونگ از Amazon Prime به عنوان سرویسی یاد می کند که به طور خودکار همه را ارائه می دهد محتوای HDR در استاندارد اخیر.

  این شرکت می نویسد: "با HDR10 + و حالت فیلمساز ، محتوای Prime Video بدون در نظر گرفتن محیط مشاهده بهینه می شود و مشتریان می توانند از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی به همان طریقی که سازندگان فیلم در نظر گرفته اند لذت ببرند." اضافه کردن اینکه محتوای HDR10 + بیشتر در سطح جهان به سرویسهای OTT وارد می شود.

  سامسونگ تنظیم می کند تلویزیون 110 اینچ MicroLED 4K

  "ما خوشحالیم که راه حل هایی با کیفیت تصویر هوشمند ارائه می دهیم که تجربه تماشای HDR در خانه را افزایش می دهد و تجربه سینمایی با کیفیت اصلی را به مصرف کنندگان ما در سراسر جهان می رساند ، "Younghun Choi ، معاون اجرایی بازرگانی نمایشگر بصری در سامسونگ الکترونیک گفت.

  دالبی همچنین ویژگی رقیب خاص خود را دارد که در برابر HDR10 + Ambient قرار دارد. Dolby Vision IQ در CES 2020 به نمایش درآمد و بهینه سازی هر فریم HDR را بر اساس نور اتاق می دهد. این مورد قبلاً در برخی از تلویزیون های پاناسونیک و ال جی از جمله پاناسونیک HZ2000 ظاهر شده است.

  این یک ماه شلوغ برای سامسونگ بوده است. این شرکت اخیراً تلویزیون 110 اینچ MicroLED 4K (در بالا) را فاش کرده است که کلیه مزایای OLED را با هیچ یک از اشکالات ارائه می دهد. در همین حال ، Rival LG تلویزیون های 4K / 8K QNED آینده خود را با مینی LED اعلام کرد.

خبرهای دیگر از الکترونیک