خبر

 • تک بورد - وحشت، Playdate دستی را تا سال 2022 به دلیل معیوب بودن باتری ها به تاخیر می اندازد

  وحشت، Playdate دستی را تا سال 2022 به دلیل معیوب بودن باتری ها به تاخیر می اندازد
  15 روز و 11 ساعت قبل

  یک روز دیگر، یک تاخیر دیگر. تنها یک روز از حذف Valve که دستگاه Steam Deck خود را تا سال 2022 به تعویق انداخت، Panic همین کار را با Playdate انجام داد. با این حال، این بار کمبود قطعات نبود، بلکه مجموعه ای از باتری ها معیوب بود که منجر به تاخیر شد.

  Panic، شرکتی که بازی ماجراجویی Firewatch را در اواخر سال 2016 منتشر کرد، Playdate را در اواسط سال 2019 معرفی کرد. دستی عجیب و غریب از سخت‌افزار پرقدرت و گرافیک پر زرق و برق به نفع طراحی مینیمالیستی با مکانیزم میل لنگ منحصر به فرد و روش توزیع مبتنی بر فصل برای بازی‌ها اجتناب می‌کند.

  مجموعه اولیه 20000 Playdates برای بازی‌های قبل از آن افزایش یافت. در تابستان گذشته سفارش داده شد و در کمتر از 20 دقیقه قبل از شروع برنامه ریزی شده در اواخر سال 2021 عرضه شد. متأسفانه، آن پنجره راه اندازی مبهم دیگر معتبر نیست.

  سلام! اگر یک Playdate پیش‌سفارش داده‌اید، ایمیل خود را برای یک کپی از "به‌روزرسانی شماره 1 مالک Playdate" بررسی کنید. یک خبر بد وجود دارد (یک فاجعه باتری به این معنی است که واحدهای اواخر 2021 اکنون در اوایل سال 2022 هستند، برای اطلاع از زمان خود به ایمیل مراجعه کنید) اما همچنین یک خبر خوب (تاریخ انتشار Pulp+SDK!!) از خواندن آن متشکریم. pic.twitter.com/03BUolZetY

  — Playdate (@playdate) 11 نوامبر 2021

  Panic گفت که با ورود 5000 واحد اول به انبار آنها در کالیفرنیا، آنها به سرعت متوجه شدند که برخی از آنها عمر باتری مورد انتظارشان را نشان می دهند. در واقع، بسته‌ها در برخی از سیستم‌ها به قدری تخلیه شده بودند که اصلاً روشن نمی‌شدند و نمی‌توانستند شارژ شوند.

  این منجر به یک تحقیق چند ماهه شد که در نهایت منجر به ایجاد وحشت شد. تصمیم برای جایگزینی تمام باتری های موجود با بسته هایی از یک تامین کننده متفاوت. این بدان معنی بود که آنها باید تمام 5000 Playdates تمام شده را برای باتری های جدید به مالزی ارسال می کردند.

  این شرکت گفت خبر خوب این است که آنها قبلاً باتری های جدید را از تامین کننده جدید دریافت کرده اند و ظاهر عالی دارند.

  در اخبار مرتبط، Panic گفت که با مشکلات عرضه مواجه شده است (دقیقاً مانند هر کس دیگری) و CPU فعلی Playdate دو سال دیگر سفارش داده شده است. به سادگی امکان پذیر نیست که این مدت طولانی منتظر بمانید، بنابراین تیم برد اصلی Playdate (برای واحدهایی که اواخر سال آینده ساخته می شوند) را برای استفاده از یک CPU مشابه، اما به طور گسترده در دسترس تر، تجدید نظر کردند.

  این شرکت گفت که کاربران نهایی برنده شدند. وقتی نوبت به انجام بازی‌ها می‌رسد، متوجه هیچ چیز متفاوتی نمی‌شوید، و اضافه می‌کند که این بهترین شانس را به آنها می‌دهد تا بتوانند در سال 2022 دستگاه‌های دستی بیشتری را ارسال کنند.

خبرهای دیگر از الکترونیک