خبر

 • تک بورد - هیچ چیز کارل پی مفهوم نیمه شفاف 1 را نشان نمی دهد

  هیچ چیز کارل پی مفهوم نیمه شفاف 1 را نشان نمی دهد
  15 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ هیچ چیز - شرکتی که توسط بنیانگذار OnePlus کارل پی ایجاد شده است - اخیراً اعلام نکرده است که اولین محصول خود را در تابستان امسال عرضه خواهد کرد: هدفون های بی سیم واقعی. اکنون ، این شرکت تصاویری از کانسپت 1 را منتشر کرده است ، محصولی که فلسفه طراحی آن را به نمایش می گذارد و می تواند شبیه جوانه های آینده باشد.

  در اطراف هیچ چیز سر و صدای زیادی وجود دارد. شرکت فناوری مستقر در لندن در حال حاضر بیش از 22 میلیون دلار بودجه از نام های بزرگ فناوری از جمله مدیرعامل Reddit استیو هافمن و بنیانگذار Twitch کوین لین جمع آوری کرده است. - حتی مشخص نیست که دستگاه چیست - اما این طراحی قطعاً گوشهای بی سیم واقعی را به ذهن متبادر می کند.

  کانسپت 1 از یک قاب بیرونی نیمه شفاف برخوردار است که عملکرد داخلی را به نمایش می گذارد ، ظاهری که Pei می گوید "تعهد ما در نزدیك كردن فناوری به مردم است." بسیار نرم و نرم است ، با یک فلز و برجسته قرمز.

  https://techbord.com Carl Pei هیچ چیز مفهوم نیمه شفاف 1 را نشان نمی دهد

  طراحی مفهوم 1 از" لوله تنباکو مادربزرگ "الهام گرفته شده است. هیچ چیز نمی گوید که محصولات آن از اشیا familiar آشنا الهام می گیرد و راهی برای ایجاد احساس تازه در آنها برای سالهاست. این شرکت در ماه فوریه اعلام کرد که در حال کار با طراحان مستقر در استکهلم Teenage Engineering بر روی نقشه راه محصولات خود است. ما همه چیزهای سطحی را مانند مارک های غیرضروری در سطح پوست جدا می کنیم تا فقط بر روی آنچه ارزش واقعی تجربه کاربر را اضافه می کند تمرکز کنیم. " "ما به همان اندازه که می توانیم از یک محصول حذف کنیم ، به همان اندازه که می توانیم به آن اضافه کنیم ، فکر می کنیم."

  با وجود اینکه هیچ چیز IP ضروری ندارد ، به نظر نمی رسد که تلفن های هوشمند جدید بخشی از آن باشند از طرح Pei فناوری را با "بدون صفحه نمایش ، هیچ دستگاه اختصاصی ، فقط به سختی قابل توجه است که به ما قدرت می دهد تا انسان بیشتری داشته باشیم" تصور می کند. با طراحی منحصر به فرد خود از جمعیت خارج شده است. امیدواریم که به نظر می رسد به همان خوبی به نظر برسد.

خبرهای دیگر از الکترونیک