خبر

 • تک بورد - هیچ چیز نمی گوید که هدفون های بی سیم آن در ماه جولای راه اندازی می شود اما ممکن است انتظارات را برآورده نکند

  هیچ چیز نمی گوید که هدفون های بی سیم آن در ماه جولای راه اندازی می شود اما ممکن است انتظارات را برآورده نکند
  4 روز و 7 ساعت قبل

  چرا مهم است: هیچ چیز - شرکتی که توسط بنیانگذار وان پلاس کارل پی ایجاد شده است - نمی گوید که اولین محصول آن ، یک جفت هدفون واقعاً بی سیم به نام Ear 1 ، در ماه ژوئن عرضه می شود. در اقدامی غیرمعمول برای یک شرکت ، هیچ چیز توانایی جوانه ها را برای مطابقت با چشم انداز آن کمرنگ نمی کند.

  هیچ چیز اولین بار مفهومی از محصول صوتی آن را در مارس نشان نداد. جوانه هایی که با همکاری مهندسی نوجوان مستقر در استکهلم طراحی شده اند ، دارای یک قاب بیرونی نیمه شفاف هستند که عملکرد درونی آنها را نشان می دهد.

  هیچ نامی از فلسفه خواستار عقب بردن تکنولوژی به موارد ضروری آن بنابراین کاربران به سختی متوجه وجود آن می شوند. Pei این مورد را چنین توصیف می کند: "بدون صفحه نمایش ، هیچ دستگاه اختصاصی ، فقط یک فناوری قابل توجه است که ما را قادر می سازد تا انسان بیشتری داشته باشیم." اما مدیر عامل هشدار می دهد که هدفونها از این استاندارد برخوردار نیستند.

  پی نوشت: "ماموریت ما رفع موانع بین مردم و فناوری برای ایجاد آینده دیجیتالی یکپارچه است که به نظر هیچ چیز نمی رسد ، زندگی می کند و احساس می کند." "برای کسانی که امیدوارند یک شب ناپدید شوند ، گوش 1 کوتاه است. "

  را در حین راه اندازی Nothing Ear 1 برآورده نکند. او هنوز یک ماه مانده است ، پی جایگزینی را پیشنهاد می کند ، که بدون شک Nothing Ear 2 نامیده می شود - "آیا می توانید حدس بزنید که دنباله نامیده می شود؟ خوب. ما نیز" ، او می نویسد - به هدف شرکت نزدیکتر خواهد بود .

  "بزرگترین چشم اندازها با تلنگر سوئیچ تحقق نمی یابند ، بلکه در عوض با موفقیت های بی شمار کوچک به دست می آیند. گوش 1 فقط شروع است. "

  هیچ چیز نمی گوید یک "اکوسیستم" کامل از محصولات را آزاد می کند ، پس چرا باید از دنیای ابر رقابتی هدفون ها شروع کرد؟ Pei توضیح داد: "ما معتقدیم بازار هدفون تمایز می خواست ، فضایی كه بتوانیم طراحی را از همان روز اول بالا ببریم." "علاوه بر این ، به عنوان منطقه ای از رشد بیش از حد ، بازار گوشی ها پس زمینه خوبی را فراهم می کند زیرا ما توانایی های خود را تقویت می کنیم و خود را برای ورود به دسته های جدید محصول آماده می کنیم. "

  هنوز هیچ صحبتی در مورد هیچ مشخصات و قیمت گوش 1 وجود ندارد ، بنابراین نمی دانیم جوانه ها چگونه در برابر بهترین محصولات اپل ، سامسونگ و سونی قرار می گیرند.

خبرهای دیگر از الکترونیک