خبر

 • تک بورد - همه تلویزیون های سامسونگ دارای سوئیچ kill از راه دور برای غیرفعال کردن مجموعه های سرقت شده هستند و این شرکت به تازگی از آن استفاده کرده است

  همه تلویزیون های سامسونگ دارای سوئیچ kill از راه دور برای غیرفعال کردن مجموعه های سرقت شده هستند و این شرکت به تازگی از آن استفاده کرده است
  30 روز و 9 ساعت قبل

  سامسونگ دلیل دیگری برای نخریدن کالاهای دزدیده شده به ما داده است: غول کره ای ویژگی ای را فاش کرده است که به آن اجازه می دهد تلویزیون های خود را از راه دور غیرفعال کند. این فناوری اخیراً پس از سرقت تعدادی تلویزیون از انبار در آفریقای جنوبی مورد استفاده قرار گرفت.

  سامسونگ توضیح می دهد که عملکرد بلوک تلویزیون از قبل روی همه محصولات تلویزیون سامسونگ بارگیری شده است ، اگرچه فقط در صورتی کار می کند که سامسونگ کد سریال یک دستگاه سرقت شده را بداند. هنگامی که مجموعه به اینترنت متصل می شود ، شماره آن با پایگاه داده در سرورهای شرکت بررسی می شود. نتیجه مسابقه منجر به غیرفعال شدن همه عملکردهای تلویزیون می شود.

  سامسونگ ماه گذشته پس از ناآرامی ها و غارت در آفریقای جنوبی از Television Block استفاده کرد و چندین دستگاه آن از توزیع Cato Ridge شرکت ربوده شد. مرکز همانطور که مستقیماً از سامسونگ گرفته شد ، این شرکت دقیقاً می دانست که باید به دنبال چه شماره سریال باشد.

  https://techbord.com همه تلویزیون های سامسونگ دارای یک سوییچ کشتن از راه دور برای غیرفعال کردن مجموعه های به سرقت رفته هستند و شرکت از آن

  " استفاده کرده است تا مطابق با ارزش های ما از فناوری برای حل چالش های اجتماعی استفاده کند ، ما به طور مداوم محصولات استراتژیک را در بخش لوازم الکترونیکی مصرفی خود با امنیت دفاعی ، هدفمند ، با ابزارهای تجاری نوآورانه و بصری طراحی شده برای جهان جدید توسعه و گسترش خواهیم داد. این فناوری می تواند تأثیر مثبتی در این زمان داشته باشد ، و همچنین مایک ون لیر ، مدیر بخش لوازم الکترونیکی مصرفی در سامسونگ آفریقای جنوبی گفت:

  ما هنوز نمی دانیم که صاحبان تلویزیون های سامسونگ می توانند یا خواهند بود قادر به گزارش شماره سریال های دزدیده شده خود به سامسونگ است تا شرکت بتواند بلاک را فعال کند ، یا اگر سرویس برای l محفوظ است سرقت در مقیاس بزرگ از فروشگاه ها و انبارها.

  در حالی که این فناوری بدون شک در جلوگیری از دزدان مفید خواهد بود ، ممکن است صاحبان تلویزیون های سامسونگ نگران توانایی این شرکت در آجر کردن مجموعه های خود از راه دور باشند ، به خصوص اگر این ویژگی به طور بالقوه می تواند هک شود.

  سامسونگ افزود که هرکسی در آفریقای جنوبی که تلویزیونش به طور تصادفی مسدود شده است باید مدرک خرید خود را به zaservicemanager@samsung.com ارسال کند.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی