خبر

 • تک بورد - همزمان با کمبود نیروی کار ، اپراتورهای رستوران به روبات ها روی آورده اند

  همزمان با کمبود نیروی کار ، اپراتورهای رستوران به روبات ها روی آورده اند
  12 روز و 9 ساعت قبل

  رباتیک و اتوماسیون در حال حاضر مقرون به صرفه تر از گذشته هستند و با توجه به اینکه افراد بیشتری به دلیل برنامه های ناپایدار و دستمزد نسبتا پایین می خواهند در صنعت خدمات غذایی مشارکت داشته باشند یا خیر ، ممکن است زمانی بهتر از زمان حال برای رستوران وجود نداشته باشد. اپراتورها برای آزمایش بیشتر آب.

  خوب یا بد ، همه گیری تقریباً بر همه جنبه های زندگی مدرن تأثیر گذاشته است. در هیچ جا این امر به اندازه صنعت خدمات غذایی مشهود نیست.

  در مدت بیش از یک سال و نیم تقریباً همه چیز در ارتباط با غذا تغییر کرده است. بالاخره خرید آنلاین مواد غذایی شروع به جلب توجه کرد. بسیاری از غذاهای فست فود لابی های خود را بستند و در عوض برای روشن نگه داشتن چراغ به غذاخوری یا تحویل غذا روی آوردند. سایرین که قادر به سازگاری نبودند و یا مایل به سازگاری نبودند ، غالباً از کار می افتادند.

  قلعه سفید سال گذشته آزمایش اجاق گاز روباتیک را در مکانهای مشخصی آغاز کرد. "Flippy" ، از Miso Robotics ، 23 ساعت در روز در Merrillville ، ایندیانا ، قلعه سفید کار می کند - یک ساعت توقف در روز برای تمیز کردن دارد. این شرکت از عملکرد ربات آنقدر خوشحال است که قصد دارد آن را به 10 رستوران دیگر در سراسر کشور برساند.

   https://techbord.com اپراتورهای رستوران به دلیل روبرو شدن کمبود نیروی کار به روبات ها روی آورده اند

  بر اساس گزارش اداره کار و آمار ایالات متحده ، بیش از 1.4 میلیون شغل در محل اقامت و بخش خدمات غذایی تا ماه مه 2021. این بیش از دو برابر تعداد سال قبل است.

  در واقع ، با وجود مشاغل ناتمام و فراگیر شدن همه گیر ، رستوران ها و مراکز فست فود بیشتری مایل به آزمایش هستند. با جایگزینی نیروی انسانی با روبات. و هزینه آن تقریباً به اندازه سابق نیست.

  "آشپز بچه 17 ساله نیروی کار گران قیمت نیست ، اما نوجوان 17 ساله اگر گران شود روت کووان ، متخصص در اتوماسیون آشپزخانه ، گفت: "او سر کار حاضر نمی شود."

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی