خبر

 • تک بورد - همانطور که در کد خود برنامه نشان داده شده است ، این ابزار Spotify

  همانطور که در کد خود برنامه نشان داده شده است ، این ابزار Spotify "Car Thing " است
  20 روز و 21 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: تصاویری از اسباب بازی کنجکاو Spotify که در محاوره با عنوان "Car Thing" شناخته می شود ، در کد برنامه Spotify iOS پنهان شده است. دستگاهی که تصور می شود یک ابزار موسیقی و پادکست با صدا کنترل می شود ، شباهت زیادی به یک صفحه نمایش سرگرمی و سرگرمی مینیاتوری دارد که دارای چند کنترل فیزیکی در کنار نمایش رنگی است. با این حال ، ماهیت دقیق Spot Thing Car همچنان یک معما است.

  در حالی که قبلاً Car Thing به عنوان دستگاهی طراحی شده بود كه به Spotify برای درک بهتر عادات گوش دادن کاربران در حین حرکت کمک می کند ، توسعه مداوم ابزار داخل اتومبیل و طراحی جدید آن نشان می دهد موارد بیشتری وجود دارد.

  تصاویر دستگاه ، که توسط کد Steve Moser ، مشارکت کننده MacRumors در کد برنامه Spotify iOS یافت شده است ، نشان می دهد Car Thing بیشتر به صفحه نمایش سرگرمی و سرگرمی اتومبیل شباهت دارد: شامل یک دکمه بزرگ در سمت راست یک صفحه رنگی و چهار دکمه فیزیکی در بالا. تصاویر جدید با عکس هایی که Spotify به FCC ارسال کرده مطابقت دارد.

  همچنین ارائه می دهد گزینه های مختلفی برای اتصال Car Thing به داشبورد یا شیشه جلو اتومبیل شما - به نظر می رسد برای نصب دریچه های هوا ، یا یک پایه مکش شیشه ای این نشان می دهد Car Thing باید با طیف وسیعی از اتومبیل ها ، اعم از جدید و قدیمی سازگار باشد.

  https: / /techbord.com این ابزار Spotify \ \'Car Thing \\' است ، همانطور که در کد برنامه

  نشان داده شده است ، شایان ذکر است که Spotify \ رویداد ماه فوریه بدون اشاره به این ابزار آمد و رفت ، ما هیچ نام رسمی برای این محصول نداریم ، چه رسد به اینکه هیچ نشانه ای از اینکه آیا چیز Car برای خرید در دسترس مشتریان است وجود دارد. این ارائه های اخیر نشان می دهد که این محصول ممکن است نوعی آینده داشته باشد ، اما آنچه که به نظر می رسد باید منتظر ماند.

خبرهای دیگر از الکترونیک