خبر

 • تک بورد - هدف Valve's Steam Deck گیم پلی 800p ، 30Hz است و SSD داخلی قابل تعویض کاربر است

  هدف Valve's Steam Deck گیم پلی 800p ، 30Hz است و SSD داخلی قابل تعویض کاربر است
  1 ساعت و 36 دقیقه قبل

  جزئیات مربوط به سیستم بازی دستی Steam Deck که Valve اعلام کرده است همچنان ادامه دارد و خبرهای عمده آن بسیار خوب است. در یک نشست تحصیلی اخیر با IGN ، تیم سخت افزاری Valve گفت که آنها معتقدند کل کتابخانه Steam ، حتی آخرین بازی های منتشر شده در سال گذشته ، برای رسیدن به هدف 800p و 30Hz خود به خوبی کاهش می یابد

  "Pierre-Loup Griffais" ، توسعه دهنده Valve ، گفت: "ما واقعاً چیزی پیدا نکرده ایم که بتوانیم به سمت این دستگاه پرتاب کنیم که حداقل از پس آن برنیاید." p> این تیم اظهار داشت که آنها همچنین در مورد عدم ادغام ذخیره سازی محلی به طور مستقیم بر روی مادربرد به دلیل قابلیت تعمیر ، عمداً تصمیم دارند. به همین ترتیب ، در صورت خراب شدن سیستم عامل SSD ، M.2 NVMe استاندارد قابل تعویض است یا اگر می خواهید آن را به درایو با ظرفیت بالاتر ارتقا دهید. این یک وظیفه است که در واقع برای کاربران بی تجربه در نظر گرفته نشده است ، و مشخص نیست که چگونه ممکن است بر ضمانت دستگاه تأثیر بگذارد.

  Steam Deck می تواند با حداکثر 512 گیگابایت حافظه داخلی سریع و همه پیکربندی شود مدل ها شامل یک شکاف انبساط microSD هستند. بازی ها از حافظه داخلی سریعتر بارگیری می شوند ، اما همچنان مستقیماً از طریق کارت حافظه قابل پخش خواهند بود.

  Valve در حال حاضر رزروهای Steam Deck را می پذیرد ، اما مدتی منتظر خواهید ماند تا آن را دریافت کنید اگر شما فقط در صف هستید. مدل های رده متوسط ​​و سطح بالا دارای تاریخ انتظار برای سفارش سفارش Q2 2022 هستند ، در حالی که ارزان ترین نوع "بعد از Q2 2022" ذکر شده است.

خبرهای دیگر از الکترونیک