خبر

 • تک بورد - هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند

  هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
  16 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Target از طریق یک استراتژی پس از شیوع همه جانبه که شامل یک مفهوم فروشگاه در فروشگاه و انتخاب گسترده کالاهای اپل فروخته شده در وب سایت و از طریق برنامه Target است ، همکاری خود با اپل را دو چندان می کند. برخلاف یک فروشگاه اپل واقعی ، فروشگاه های کوچک اپل Target نوار Genius نخواهند داشت ، اگرچه احتمال افزودن آن برای آینده منتفی نشده است.

  خرده فروش روز پنجشنبه تجربه خرید پیشرفته اپل را اعلام کرد که اولین بار به صورت آنلاین آغاز می شود و این ماه در آستانه عرضه گسترده تر این پاییز در مکان های آجر و ملات ظاهر می شود.

  در فروشگاه های هدف ، خریداران فضای اختصاصی با نورپردازی سفارشی و نمایشگرهایی برای iPhone ، iPad ، Apple Watch ، AirPods ، HomePod ، Apple TV و موارد دیگر پیدا خواهند کرد. مشاوران فناوری هدف مستقیماً آموزشهای تخصصی را از اپل دریافت خواهند کرد تا به خریداران در مورد محصولات ارائه شده در مفهوم فروشگاه درون فروشگاه ، آموزش بهتری دهند.

   https://techbord.com Target مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک داخل فروشگاه ها را باز می کند

  آنلاین و از طریق برنامه Target ، بازدید کنندگان مجموعه گسترده تری از لوازم جانبی اپل را پیدا می کنند ، به ما گفته شده است.

  کریستینا هنینگتون ، مدیر ارشد رشد Target ، از به اشتراک گذاشتن شرایط مالی معامله با CNBC خودداری کرد اما توجه داشت که آنها ماه ها با اپل در مورد این پروژه گفتگو کرده اند.

  مقصد خرید اپل در ابتدا در 17 فروشگاه هدف نصب خواهد شد و مقاصد دیگر در اواخر سال جاری و بعد از آن ارائه می شوند. اولین مکان ها برای دریافت منطقه جدید عبارتند از: TX) T1032 (Irving، TX) T1354 (سان آنتونیو ، TX) T0687 (گینسویل ، فلوریدا) T1790 (اورلاندو ، فلوریدا) T1820 (کلیارواتر ، فلوریدا) T2848 (میامی ، فلوریدا) T1159 (شمال ولز ، پنسیلوانیا) T2764 (نیوآرک ، DE) T1266 (Woburn، MA) T1532 (Nashua، NH) T1915 (Latham، NY)

  حسن نیت ارائه دهنده مجوز سوربیس

خبرهای دیگر از الکترونیک