خبر

 • تک بورد - هدفون های نیمه شفاف هیچ چیز در 27 جولای با قیمت 99 دلار راه اندازی می شود

  هدفون های نیمه شفاف هیچ چیز در 27 جولای با قیمت 99 دلار راه اندازی می شود
  13 روز و 12 ساعت قبل

  گوش های گوش (1) با 99 دلار به نظر می رسد که قیمت آنها برای فروش است. مطمئناً گزینه های ارزان تری در بازار وجود دارد ، اما از نظر کیفیت کلی و مجموعه ویژگی ها در آن محدوده ممکن است مورد هجوم واقع شود. هنوز موارد زیادی باقی مانده است که درمورد گوشهای هیچ چیز به عنوان یک رمز و راز باقی مانده است ، اما ما می دانیم که آنها فعال کردن نویز را ارائه می دهند

  هیچ چیز ، راه اندازی سخت افزاری ایجاد شده توسط بنیانگذار OnePlus کارل پی ، نشان نداده است که اولین محصول مصرفی آن در تاریخ 27 ژوئیه عرضه خواهد شد.

  در مصاحبه اخیر با TechCrunch ، Pei گفت که گوشهای محافظ گوش آینده (1) از نظر ویژگی مشابه AirPods Pro اپل خواهند بود ، اما با قیمت بسیار پایین تر و فقط 99 دلار. آنها قرار بود در ماه ژوئن راه اندازی شوند اما به دلیل چالش های غیرمنتظره طراحی ، شرکت تصمیم به توقف گرفت.

  همانطور که به نظر می رسد ، هنگام تولید محصولی با طراحی نیمه شفاف ، "واقعاً بسیار سخت تا کیفیت آن بالا باشد. " Pei خاطرنشان کرد که شما باید اطمینان حاصل کنید که همه چیز در داخل به همان اندازه که در خارج به نظر می رسد خوب به نظر می رسد.

  مواردی مانند انتخاب آهن ربا های مناسب ، که معمولاً برای ورود به داخل یک محصول طراحی شده اند و توسط شرکت دیده نمی شوند. مصرف کننده ، از اهمیت حیاتی برخوردار است ، همانطور که فهمیدن نوع مناسب چسب برای جمع کردن همه چیز مهم است. اگر چسب اشتباهی انتخاب کنید ، می تواند زیبایی کلی را خراب کند.

  با تقریباً همین مقدار پول ، در صورت نیاز به مجموعه ای از سری Pixel Buds سری A یا Galaxy Buds سامسونگ می توانید انتخاب کنید. ASAP.

خبرهای دیگر از الکترونیک