خبر

 • تک بورد - هاب USB Satechi دارای یک اسلات ذخیره سازی SSD یکپارچه است

  هاب USB Satechi دارای یک اسلات ذخیره سازی SSD یکپارچه است
  17 روز و 5 ساعت قبل

  اپل به تازگی اقداماتی را برای پس گرفتن برخی از تصمیمات مشکوک طراحی MacBook Pro انجام داده است - یعنی بازگشت پورت HDMI ، شکاف کارت SD و یک ردیف کلیدهای عملکردی فیزیکی. برای بسیاری ، این تغییرات می تواند نیاز به حمل سخت افزار اضافی در قالب دانگل ها ، آداپتورها و هاب ها را برطرف کند ، اما اگر همچنان به سخت افزار شخص ثالث نیاز دارید ، این آداپتور چند قسمتی ترکیبی Satechi ممکن است ارزش بررسی را داشته ب

  آداپتور USB-C دارای خروجی صفحه نمایش 4K HDMI ، شارژ USB-C Power Delivery (PD) و دو پورت داده USB-A 3.0 در یک اتصال USB-C است. اما آنچه واقعاً دستگاه را از سایر هاب ها متمایز می کند ، محفظه SSD داخلی است.

  https://techbord.com هاب USB Satechi دارای یک شکاف ذخیره سازی SSD یکپارچه

  به سادگی برای دسترسی به پورت توسعه ، جلد را از پشت دانگل باز کنید. طبق برگه مشخصات ، SSD SATA M.2 را در اندازه های 2230 ، 2242 ، 2260 و 2280 می پذیرد اما با NVMe کار نمی کند. ساتچی می گوید این مرکز با طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله MacBooks ، Chromebook ها ، لپ تاپ ها و رایانه های لوحی سازگار است.

  این مرکز از آلومینیوم ساخته شده است و ابعاد آن 5.3 اینچ در 1.8 اینچ در 0.6 اینچ است. این ترازو فقط 3.8 اونس است ، بنابراین نباید وزن قابل توجهی را به کیف لپ تاپ شما اضافه کند.

  آداپتور چند منظوره ترکیبی Satechi USB-C در رنگهای خاکستری یا مشکی انتخاب شده است. دارای یکسال گارانتی می باشد قیمت 89.99 دلار تعیین شده است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی