خبر

 • تک بورد - نگاهی به قاب های Galaxy Buds Pro به سبک موبایل یکپارچه سامسونگ

  نگاهی به قاب های Galaxy Buds Pro به سبک موبایل یکپارچه سامسونگ
  22 روز و 21 ساعت قبل

  آیا با نوستالژی چشم مه آلود به تلفن های تلنگر 20 سال پیش نگاه می کنید؟ در این صورت ، ممکن است علاقه مند به کاورهای مخصوص کیف شارژ Galaxy Buds Pro باشید که شبیه تلفن های تاشو کلاسیک هستند.

  سامسونگ در اوایل این ماه در رویداد Unpacked خود ، Galaxy Buds Pro را رونمایی کرد. این دستگاه با ووفرهای 11 میلی متری ، توییترهای 6.5 میلی متری و حذف نویز فعال ، با قیمت 199.99 دلار به فروش می رسد که 50 دلار ارزان تر از AirPods Pro رقیب اپل است.

  قاب شارژ جوانه ها مکعب استاندارد است این طرح در محصولات مشابه یافت شده است ، اما سامسونگ چند جلد ایجاد کرده است تا ظاهری یکپارچه داشته باشد. خریداران می توانند از میان پوشش های Anycall T100 یا Anycall E700 که به ترتیب شبیه به گوشی های تاشو به همین نام معرفی شده در سال 2001 و 2003 هستند ، انتخاب کنند.

   https://techbord.com نگاهی به پرونده های Galaxy Buds Pro به سبک تلفن همراه یکپارچه سامسونگ

  خبر بد این است که این موارد Gizmodo می نویسد: فقط در حال حاضر در کره جنوبی موجود است. وب سایت سامسونگ هنگام خرید Galaxy Buds Pro آنها را به عنوان افزودنی 30 دلاری لیست می کند. این کمی گران است ، به خصوص اینکه صفحه های جلویی فقط تصاویر هستند و ساعتهایی کار نمی کنند.

  امیدوارم کاورهای پرونده در نهایت به مناطق دیگر راه پیدا کنند. با توجه به علاقه فعلی به همه چیزهای یکپارچهسازی با سیستمعامل ، آنها محبوبیت زیادی در میان خریداران Galaxy Buds Pro دارند. بسیاری موافقت می کنند که Buds Pro بهترین کیفیت صدا را از طریق جفت گوش های سامسونگ ارائه می دهد ، در حالی که مقاومت در برابر آب / عرق IPX7 آنها را برای دویدن ها و تمرین های عرق ایده آل می کند.

خبرهای دیگر از الکترونیک