خبر

 • تک بورد - نمایش نورانی والمارت با تقریباً 1000 پهپاد اینتل را ببینید

  نمایش نورانی والمارت با تقریباً 1000 پهپاد اینتل را ببینید
  8 روز و 14 ساعت قبل

  امسال برای اکثر مردم جهان یک سال افتضاح بوده است. حتی فصل تعطیلات نیز بیش از حد معمول ملایم است ، و رویدادهایی که معمولاً جمعیت زیادی را به دلیل ترس Covid-19 لغو می کنند. اما والمارت امیدوار است که با استفاده از تقریباً 1000 هواپیمای بدون سرنشین اینتل با یک نمایش نورانی تماشایی مردم را دلگرم کند.

  این غول خرده فروشی نمایشگاه Walmart Holiday Drone Light Show را به عنوان تجربه ای توصیف می کند که "اشکال و شخصیت های فصلی سه بعدی مانند دانه های برف ، گوزن های شمالی ، آدم برفی ها و هدایای تعطیلات را با موسیقی متن مورد علاقه های کلاسیک و مدرن برای تعطیلات ایجاد می کند."

  https://techbord.com نمایش نور دیدنی والمارت را با تقریباً 1000 هواپیمای بدون سرنشین اینتل ببینید

  این نمایش در ماه دسامبر از شش جامعه در سراسر کشور بازدید خواهد کرد - قبلا نیز در کانزاس و دالاس رویدادهایی رخ داده است. خانواده ها می توانند از طریق ایمنی اتومبیل خود یا در یک مکان دید مشخص در کنار وسیله نقلیه خود تماشا کنند. برای هر وسیله نقلیه پنج نفر محدودیت دارد و هنگام بیرون بودن باید ماسک پوشید. همه بلیط های رایگان گرفته شده است ، اما شما می توانید مراحل مربوط به ویدیوی بالا را بررسی کنید.

  ما پیش از این هواپیماهای بدون سرنشین سبک اینتل را دیده بودیم ، از جمله در Super Bowl 2018 و در زمان سخنرانی شرکت. در CES در همان سال. وزن جدیدترین نسخه های دستگاه فقط 0.75 پوند است و اکنون دارای چراغ های روشن تر ، سرعت بیشتر ، وضوح بالاتر و زمان عملکرد طولانی تر است.

  Digital Trends خاطرنشان می کند که انجام این رویدادها برای Walmart هزینه زیادی خواهد داشت. پول نقد اینتل برای نمایش با 200 هواپیمای بدون سرنشین 99،000 دلار هزینه می گیرد ، در حالی که با بالا بردن این مقدار به 500 هواپیمای بدون سرنشین ، قیمت آن به 299،000 $ می رسد.

خبرهای دیگر از الکترونیک