خبر

 • تک بورد - نمایشگر LG برای نمایش OLED های شفاف و انعطاف پذیر در CES

  نمایشگر LG برای نمایش OLED های شفاف و انعطاف پذیر در CES


  27 روز و 15 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: همیشه می‌توانیم انتظار داشته باشیم که LG Display محصولات جدید و نوآورانه‌ای را در CES ارائه کند و نمایشگاه هفته آینده 2022 تفاوتی نخواهد داشت. این شرکت در طول این رویداد چندین صفحه نمایش شفاف و انعطاف پذیر از جمله قفسه OLED با نمایشگر دوگانه را به نمایش خواهد گذاشت.

  سازنده پنل صفحه نمایش اعلام کرده است که راه حل های جدید OLED شفاف خود را در CES 2022 معرفی خواهد کرد. برجسته ترین ویژگی قفسه OLED است که ترکیبی از دو نمایشگر شفاف 55 اینچی، یکی در بالای صفحه دیگری، همراه با یک قفسه در واحد بالایی، از این رو نام آن است.

  ایده پشت قفسه OLED این است که دو نوع مختلف محتوا را در هر صفحه نمایش به طور همزمان نشان دهد، مانند یک فیلم و یک قطعه هنر مانند برخی دیگر از تلویزیون‌های مدرن، حالت نمایش همیشه روشن وجود دارد، و شفاف بودن به این معنی است که می‌توانید یک نقاشی فیزیکی را در پشت صفحه نمایش هنگامی که خاموش است نشان دهید.

  The Verge خاطرنشان می‌کند که ال‌جی برگه‌ای ایجاد کرده است. از مواد مات که مانند پروژکتور به سمت پایین می‌چرخد تا تصاویر روی صفحه‌های شفاف کمتر شبح‌آمیز به نظر برسند.

  LG Display همچنین از چندین صفحه‌نمایش شفاف با هدف سازمانی رونمایی خواهد کرد. ویترین مدیریت خرید به گونه ای طراحی شده است که در مقابل کالاهای داخل فروشگاه قرار گیرد. این تجربه‌ای را ایجاد می‌کند که در آن محتوا - گرافیک‌ها، قیمت‌ها، و غیره - مربوط به موارد پشت سر می‌تواند تقریباً شبیه واقعیت افزوده نمایش داده شود.

  https://techbord.com LG Display برای <b>نمایش</b> <b>OLED</b> های <b>شفاف</b> و <b>انعطاف</b> <b>پذیر</b> در CES

  محصول مشابهی به نام Show Window در CES ارائه خواهد شد. همانطور که از نام آن پیداست، این صفحه نمایش شفاف برای ویترین مغازه ها است که از چهار OLED شفاف 55 اینچی تشکیل شده است. نسخه‌های این فناوری هم‌اکنون در فروشگاه مد جدید Musinsa در سئول، نمایشگاه‌های هنری در The Smithsonian و در 180 The Strand در لندن، داخل برخی از پنجره‌های واگن مترو در چین و ژاپن، و نمایش مد Bulgari به نمایش گذاشته شده است.

  نسخه‌ای از Show Window نیز وجود دارد که برای کنفرانس‌ها و ارائه‌های ویدئویی اداری طراحی شده است.


  تگ ها:

  نمایشگر , نمایش , oled , شفاف , انعطاف , پذیر


  v 18
خبرهای دیگر از الکترونیک