خبر

 • تک بورد - نمایشگر همه در یک سامسونگ مانیتور PC ، تلویزیون هوشمند و موارد دیگر است

  نمایشگر همه در یک سامسونگ مانیتور PC ، تلویزیون هوشمند و موارد دیگر است
  چند ثانیه قبل

  مانیتور جدید سامسونگ برای بیش از فعالیت های معمول مبتنی بر رایانه طراحی شده است. به درستی سامسونگ مانیتور هوشمند نامیده می شود ، نه تنها دارای یک مرکز سرگرمی به سبک تلویزیون های هوشمند است بلکه دارای قابلیت اتصال به تلفن همراه و ویژگی های دفاتر خانگی از راه دور است.

  مانیتور همه در یک از سیستم عامل Tizen 3.5 سامسونگ که در مجموعه تلویزیون های هوشمند خود وجود دارد استفاده می کند. این بدان معنی است که شما می توانید محتوا ، از جمله در HDR10 ، از جمله Netflix ، Prime و HBO را پخش جریانی کنید یا YouTube را از طریق برنامه های داخلی تماشا کنید. همچنین گزینه افزودن موارد بیشتر از فروشگاه برنامه جاسازی شده وجود دارد.

  ویژگی هوشمند دیگر این است که مانیتور می تواند برنامه های Microsoft Office 365 را از طریق ماشین مجازی بدون نیاز به اتصال به رایانه اجرا کند - می توانید صفحه کلید و ماوس را پیوند دهید با استفاده از بلوتوث 4.2. همچنین می توان با استفاده از ابزار DeX سامسونگ به صفحه بی سیم متصل شد ، که تجربه ای شبیه به رایانه را برای کسانی که دارای Galaxy S8 یا گوشی جدیدتر Galaxy هستند به صفحه نمایش می آورد.

خبرهای دیگر از الکترونیک