techbord.com موفی جدید Juice Pack Connect یک بسته باتری 5000 میلی آمپری را در پشت تلفن شما قرار می دهد

مدت زمان طولانی شارژ بی سیم Qi وجود دارد ، اگرچه اپل و ویژگی MagSafe آن در جدیدترین آیفون ها مطمئناً علاقه به این فناوری را افزایش داده اند. نمونه موردی مافی جدید Juice Pack Connect مافولار است که یک آداپتور را به قسمت پشتی تلفن شما می چسباند که بسته باتری آن می تواند به صورت بی سیم شارژ شود ، یا پایه موجود. این یک گزینه نسبتاً راحت است ، اگرچه حتی جایگزین گرانتری برای MagSafe اپل است ، اگرچه شما

اپل در مورد جوانه زنی اکوسیستم جدیدی در اطراف آیفون های مجهز به MagSafe خوشبین است ، بنابراین جای تعجب نیست که ببینیم فروشندگان شخص ثالث هزینه های شارژ بی سیم خود را می گیرند. بسته Juice Connect جدید Mophie از ایجاد برخی مطالب قابل تأمل (و ویژگی های اضافه شده) MagSafe اپل جلوگیری کرده و چند مورد خاص خود را به ارمغان می آورد.

از طرف مثبت ، Juice Connect Pack کار خواهد کرد تقریباً با هر تلفن هوشمند مجهز به Qi و انعطاف پذیری بیشتری را برای شارژ در حال حرکت فراهم می کند. با این حال ، کاربران باید با داشتن یک مربع سیاه و سفید دائمی در پشت تلفن خود (یا قاب گوشی) برای فعال کردن مکانیسم قطع ، مجادله کنند. لنگر ، یا آداپتور اتصال به گفته موفی ، به طور دائمی در عقب تلفن می چسبد ، که باعث می شود شما بتوانید روی بسته باتری 5000 میلی آمپری Mophie یا Connect Stand آن لغزانید.

https://techbord.com موفی جدید Juice Pack از یک باتری 5000 میلی آمپری در پشت تلفن خود استفاده می کند

بسته باتری همچنین دارای یک پورت USB-C است که می تواند با کمبود شارژ دستگاه دوم یا بسته خود را شارژ کند. پس از این اتفاق ، کاربران می توانند به سادگی روی بسته جدیدی بلغزانند یا جایگاه ارائه شده را به آن متصل کنند تا به راحتی به تلفن و خیال پردازی خود در مورد فناوری انقلابی باتری جدید خیره شوند که سرانجام دو روز برای آنها دوام می آورد. هیچ آمار رسمی در مورد خروجی برق Juice Pack Connect وجود ندارد ، بنابراین کاربران نباید انتظار زمان شارژ فوق العاده را داشته باشند. همچنین ، موفی خاطرنشان می کند که پک برق به طور کامل تلفن را شارژ نمی کند ، بلکه تا 70 درصد از آن آب می گیرد. احتمالاً این کار برای حفظ دوام طولانی مدت باتری و جلوگیری از هرگونه گرم شدن بیش از حد یا هرگونه مشکل احتمالی ایمنی انجام شده است.

با 80 دلار ، Juice Pack Connect برای بسته باتری 5000 میلی آمپری بسیار گران است ، اگرچه مفی شامل چندین لوازم جانبی در جعبه و 2 سال ضمانت را ارائه می دهد. علاوه بر پک برق و راهنمای شروع سریع ، یک پایه اتصال ، دستمال مرطوب مرطوب ، کابل USB-A به USB-C و یک ابزار تراز برای آداپتورهای اتصال 2 x وجود دارد تا خریداران بتوانند آنها را به درستی قرار دهند و نه با بسته شدن بسته باتری روی لنگر ، در نهایت دوربین تلفن آنها مسدود می شود.

اگرچه فقط در یک ظرفیت موجود است ، در حال حاضر ، موفی می تواند تغییرات و لوازم جانبی بیشتری را با استفاده از این رویکرد مدولار برای آماده سازی برای آینده (احتمالی) جایی که آیفون ها و تلفن های اندرویدی روزی بدون هیچ درگاهی ارسال می شوند.

موفی جدید Juice Pack Connect یک بسته باتری 5000 میلی آمپری را در پشت تلفن شما قرار می دهد
electronics/موفی-جدید-juice-pack-connect-یک-بسته-باتری-5000-میلی-آمپری.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.