خبر

 • تک بورد - مفاهیم جدید دل نویدبخش بهبود تجربه کار از راه دور و ترکیبی شماست

  مفاهیم جدید دل نویدبخش بهبود تجربه کار از راه دور و ترکیبی شماست


  1 ماه قبل

  CES نزدیک است و Dell از مفاهیم جدیدی که برای افزایش بهره وری در محیط های کاری دوردست و ترکیبی طراحی شده اند رونمایی کرده است. آنها به این زودی ها برای خرید در دسترس نخواهند بود، اما حداقل می توانیم ایده ای از جهتی که Dell قصد دارد در آینده نزدیک خطوط تولید مختلف را اتخاذ کند، داشته باشیم.

  محیط‌های کاری دورافتاده و ترکیبی به دلیل همه‌گیری مداوم کووید-19 رایج‌تر می‌شوند و شرکت‌ها را به اختراع و توسعه محصولات جدید برای رفع نیازهای در حال تکامل مصرف‌کنندگان سوق می‌دهد. دل یکی از این شرکت‌ها است که مجموعه‌ای از مفاهیم را پرده‌برداری می‌کند که نوید افزایش ارتباطات و همکاری را می‌دهد و تجربه‌ای بی‌نظیر بین محیط‌های خانگی و اداری ارائه می‌دهد.

  ابتدا، Concept Pari، جمع‌وجور و متحرک وجود دارد. وب‌کمی که کاربران می‌توانند آن را در هر مکانی روی نمایشگرهای پشتیبانی‌شده، پایه‌های شارژ، پایه‌های اختصاصی یا در دستان خود قرار دهند. با حرکت دادن دوربین، Dell توضیح می‌دهد که کاربران می‌توانند موقعیت خود را برای برقراری تماس مستقیم چشمی تنظیم کنند و حتی دوربین را بدون زحمت بیشتر به سمت اشیاء دیگر هدایت کنند.

  کانسپت Pari دارای یک میکروفون داخلی، یک نشانگر قدرت و نشانگر عمودی است. نور برای کمک به کاربران جهت تراز کردن زاویه دوربین. علاوه بر این، می‌تواند ویدیو را با وضوح 1080p از طریق یک اتصال بی‌سیم ضبط کند و دارای یک داک USB-C یکپارچه برای شارژ بی‌سیم است.

  همچنین Concept Stanza، یک تبلت 11 اینچی با یک قلم موجود است. و میکروفون برای اهداف یادداشت برداری. به نظر می‌رسد این تبلت به‌عنوان یک همراه یا نمایشگر دوم برای لپ‌تاپ/رومیزی به جای یک دستگاه مستقل، بهتر عمل می‌کند، زیرا هیچ درگاه اتصال، بلندگو یا دوربینی ندارد.

  Concept Flow، در عین حال، ، راه حلی است که دستگاه ها، استانداردهای شارژ بی سیم، نرم افزار و فناوری Wi-Fi6Edocking را برای ایجاد محیطی ترکیب می کند که در آن لپ تاپ ها به طور خودکار به نمایشگرها، ایستگاه های شارژ و تجهیزات جانبی و بر اساس مجاورت بی سیم متصل می شوند.

  " گلن رابسون، CTO گروه راهکارهای مشتری Dell Technologies گفت: تصور کنید به یک فضای کاری هوشمند می روید که در آن لپ تاپ شما به طور خودکار به نمایشگرها، ماوس، صفحه کلید و شبکه مورد اعتماد شما قبل از نشستن وصل می شود.

  < p>وقتی رایانه شما خارج از محدوده دستگاه‌های پشتیبانی‌شده قرار می‌گیرد، فناوری تشخیص مجاورت Flow آن را از شبکه جدا می‌کند.

  اعلام مفاهیم Stanza، Pari و Flow درست پس از رونمایی دل از Luna منتشر شد. یک نمونه اولیه لپ تاپ که تعمیر آن آسان است و دارای قطعات قابل استفاده مجدد است تا ردپای کربن محصول را به شدت کاهش دهد.


  تگ ها:

  مفاهیم , جدید , نویدبخش , بهبود , تجربه , ترکیبی , شماست


خبرهای دیگر از الکترونیک