مایکروسافت در حال کار بر روی نسخه مصرف کننده HoloLens است

چیزی که باید منتظر بود: از 5 سال پیش که مایکروسافت اولین HoloLens را منتشر کرد ، این دستگاهها در درجه اول توسط مشاغل و ارتش مورد استفاده قرار گرفته اند ، اما برنامه هایی برای عرضه آن به بازار مصرف هنوز وجود دارد. این به گفته رئیس مایکل مایکروسافت ، الکس کیپمن ، که این نقشه راه توسعه یافته جدید را طی مصاحبه به اشتراک گذاشته است.

در طول مصاحبه ، کیپمن دیدگاه خود را درباره فناوری های AR / MR در آینده به اشتراک گذاشت. کیپمن علاوه بر صحبت در مورد تجربیات مشترک ارائه شده توسط Microsoft Mesh ، یک پلتفرم واقعیت ترکیبی که برای سازگاری با چندین هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده طراحی شده است ، همچنین گفت که آوردن این فناوری برای توده مردم چقدر مهم است.

مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای هدایت مسابقه فناوری های AR / MR است ، اما برای انجام این کار ، باید مخاطبان هدف محصولات خود را با فروش آنها به توده مردم گسترش دهد. مایکروسافت در حال حاضر هدست های HoloLens را بیشتر به شرکت های بخشهای مختلف و ارتش ایالات متحده می فروشد.

لازم به ذکر است که یک هدست هولولنز مصرفی حداقل در زمان عرضه ارزان قیمت نخواهد بود. HoloLens 2 که برای خرید در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است ، 3500 دلار قیمت دارد.

https://techbord. com مایکروسافت در حال کار بر روی نسخه مصرفی HoloLens

همانطور که در گفته های Kipman وجود دارد ، یک هدست HoloLens مصرف کننده باید کوچکتر از HoloLens 2 باشد ، و به عنوان یک جفت عینک قابل قبول از نظر اجتماعی ارائه می شود. ، "و سطحی از غوطه وری را فراتر از اعلان های ساده ارائه می دهد.

با توجه به اینکه HoloLens 2 بیش از 500 گرم وزن و 8 وات انرژی مصرف می کند ، کیپمن تخمین می زند که یک عینک AR مناسب باید حدود 90 گرم وزن داشته باشد. و فقط از 2W استفاده کنید. با توجه به سخت افزاری که مایکروسافت باید در داخل دستگاه بسته بندی کند ، کاری دشوار به نظر می رسد.

کیپمن اضافه کرد که مایکروسافت در حال کار با Epic و Niantic برای ایجاد یک بستر باز واقعیت ترکیبی بدون هیچ گونه مالیات ذخیره برنامه است. / p>

رئیس Microsoft Mixed Reality از جدول زمانی انتشار هدست مصرفی HoloLens استفاده نکرد اما اطمینان داد که امسال عرضه نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *