خبر

 • تک بورد - مایکروسافت در حال کار بر روی نسخه مصرف کننده HoloLens است

  مایکروسافت در حال کار بر روی نسخه مصرف کننده HoloLens است
  28 روز و 22 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر بود: از 5 سال پیش که مایکروسافت اولین HoloLens را منتشر کرد ، این دستگاهها در درجه اول توسط مشاغل و ارتش مورد استفاده قرار گرفته اند ، اما برنامه هایی برای عرضه آن به بازار مصرف هنوز وجود دارد. این به گفته رئیس مایکل مایکروسافت ، الکس کیپمن ، که این نقشه راه توسعه یافته جدید را طی مصاحبه به اشتراک گذاشته است.

  در طول مصاحبه ، کیپمن دیدگاه خود را درباره فناوری های AR / MR در آینده به اشتراک گذاشت. کیپمن علاوه بر صحبت در مورد تجربیات مشترک ارائه شده توسط Microsoft Mesh ، یک پلتفرم واقعیت ترکیبی که برای سازگاری با چندین هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده طراحی شده است ، همچنین گفت که آوردن این فناوری برای توده مردم چقدر مهم است.

  مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای هدایت مسابقه فناوری های AR / MR است ، اما برای انجام این کار ، باید مخاطبان هدف محصولات خود را با فروش آنها به توده مردم گسترش دهد. مایکروسافت در حال حاضر هدست های HoloLens را بیشتر به شرکت های بخشهای مختلف و ارتش ایالات متحده می فروشد.

  لازم به ذکر است که یک هدست هولولنز مصرفی حداقل در زمان عرضه ارزان قیمت نخواهد بود. HoloLens 2 که برای خرید در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است ، 3500 دلار قیمت دارد.

  https://techbord. com مایکروسافت در حال کار بر روی نسخه مصرفی HoloLens

  همانطور که در گفته های Kipman وجود دارد ، یک هدست HoloLens مصرف کننده باید کوچکتر از HoloLens 2 باشد ، و به عنوان یک جفت عینک قابل قبول از نظر اجتماعی ارائه می شود. ، "و سطحی از غوطه وری را فراتر از اعلان های ساده ارائه می دهد.

  با توجه به اینکه HoloLens 2 بیش از 500 گرم وزن و 8 وات انرژی مصرف می کند ، کیپمن تخمین می زند که یک عینک AR مناسب باید حدود 90 گرم وزن داشته باشد. و فقط از 2W استفاده کنید. با توجه به سخت افزاری که مایکروسافت باید در داخل دستگاه بسته بندی کند ، کاری دشوار به نظر می رسد.

  کیپمن اضافه کرد که مایکروسافت در حال کار با Epic و Niantic برای ایجاد یک بستر باز واقعیت ترکیبی بدون هیچ گونه مالیات ذخیره برنامه است. / p>

  رئیس Microsoft Mixed Reality از جدول زمانی انتشار هدست مصرفی HoloLens استفاده نکرد اما اطمینان داد که امسال عرضه نمی شود.

خبرهای دیگر از الکترونیک