خبر

 • تک بورد - مانیتور بازی گیگابایت Aorus FV43U یک هیولای 43 اینچی 4K است

  مانیتور بازی گیگابایت Aorus FV43U یک هیولای 43 اینچی 4K است
  1 روز و 11 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: اگر موفق شده اید (به طریقی) جدیدترین و بهترین سخت افزار بازی PC را از Nvidia ، Intel یا AMD دریافت کنید ، اکنون زمان سرمایه گذاری در یک مانیتور جدید است. در این صورت ، گیگابایت می خواهد شما را متقاعد کند که جدیدترین پیشنهاد خود ، FV43U ، راهی است که باید دنبال کنید. اندازه آن با بسیاری از تلویزیون های خانگی در 43 اینچ رقابت می کند ، در حالی که هنوز تمام ویژگی هایی را که

  FV43U متعلق به سری محصولات گیگابایت Aorus خواهد بود و با حاشیه های باریک و شگفت آور باریک (برای صفحه نمایش در اندازه تلویزیون) ، پایه های اختیاری برای کسانی که ترجیح نمی دهند روی دیوار نصب شوند و یک ساخته در تنظیم کننده تلویزیون. ما هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار نداریم ، اما Videocardz گزارش داده است كه برخی از خرده فروشان آسیایی قبلاً پذیرش پیش سفارش FV43U را آغاز كرده اند.

  تبدیل قیمت باعث می شود قیمت ایالات متحده در حدود 1516 دلار باشد. قیمت نهایی ممکن است متفاوت باشد ، اما احتمالاً زیاد نیست - 1500 دلار درمورد آنچه من انتظار دارم برای آنچه در اینجا ارائه می شود بپردازم. به عنوان مثال نرخ تازه سازی FV43U 1414Hz و وضوح خروجی 4K آن - ویژگی های سطح بالا به خودی خود نیست ، اما دیدن ترکیب آنها در یک محصول بدون شک قیمت بالاتری را تضمین می کند.

  اگر این کافی نیست ، FV43U همچنین دارای گواهینامه DisplayHDR 1000 است ، که باید به معنی کنتراست برتر ، طیف رنگی گسترده تر و حداکثر روشنایی 1000 نیت باشد.

خبرهای دیگر از الکترونیک