خبر

 • تک بورد - مارک Kobo راکوتن Kobo Sage و Kobo Libra 2 eReaders را معرفی می کند

  مارک Kobo راکوتن Kobo Sage و Kobo Libra 2 eReaders را معرفی می کند
  3 روز و 20 ساعت قبل

  مارک Kobo راکوتن دو دستگاه eReader جدید معرفی کرده است که پیشنهادات شرکت را در رده متوسط ​​و رده بالا گسترش می دهد. به نظر می رسد دستگاه ها ، حداقل روی کاغذ ، در برابر خوانندگان جدید Kindle Paperwhite و Kindle Paperwhite Signature Edition که از نسل جدید آمازون رونمایی شده اند ، مطلوب باشند.

  Kobo Sage به عنوان مجلل ترین تجربه خواندن شرکت تا به امروز توصیف شده است. این محصول دارای صفحه نمایش 8 اینچی HD F-E-Ink Carta 1200 بدون تابش خیره کننده با قابلیت تنظیم روشنایی و کنترل دما است. 32 گیگابایت حافظه داخلی وجود دارد که از طریق اتصال USB-C قابل دسترسی است و Dropbox نیز در صورت نیاز به فضای بیشتر پشتیبانی می شود.

  این صفحه دارای بلوتوث برای گوش دادن به کتاب های صوتی است و دارای رتبه ضد آب IPX8 است.

  https://techbord.com مارک Kobo راکوتن Kobo Sage و Kobo Libra 2 eReaders

  Kobo Libra 2 ، جانشین اصلی eReader میان رده Libra eReader است. این صفحه نمایش کمی کوچکتر 7 اینچی HD E-Ink Carta 1200 بدون تابش خیره کننده همراه با کنترل روشنایی و دما ، 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی که از طریق USB-C قابل دسترسی است و همچنین دارای رتبه IPX8 است.

  < p> بر خلاف Kobo Sage که فقط در رنگ مشکی عرضه می شود ، Libra 2 در رنگ سفید یا مشکی شما انتخاب می شود. این دستگاه همچنین دارای قابلیت اتصال بلوتوث برای گوش دادن به کتاب های صوتی است. هر دو مدل از مجموعه ای از SleepCovers در رنگ های مختلف پشتیبانی می کنند.

  پیش خریدهای Kobo Sage و Kobo Libra 2 امروز با قیمت 299.99 دلار کانادا (238.58 دلار) برای Sage و 219.99 دلار کانادا (174.95 دلار) آغاز می شود. ) برای Libra 2. SleepCovers به ​​طور جداگانه فروخته می شود و 49.99 دلار دیگر برای Sage یا 49.99 دلار برای Libra 2 پس می دهد. تحویل و موجودی فروشگاه در 19 اکتبر در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان و بیش از دهها کشور دیگر.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی