خبر

 • تک بورد - لاجیتک Litra Glow یک چراغ جریان مقرون به صرفه برای همه است

  لاجیتک Litra Glow یک چراغ جریان مقرون به صرفه برای همه است


  11 روز و 10 ساعت قبل

  هنگام پخش جریانی، معمولاً سازندگان از چراغ‌های پخش برای روشن‌تر کردن تنظیماتشان استفاده می‌کنند. ممکن است تصویر بدون نور کم به نظر برسد و این نورها را برای بسیاری ضروری می کند. با این حال، کسانی که تازه به جریان می‌پردازند ممکن است حاضر نباشند برای هیچ گزینه‌ای در دسترس هزینه کنند. اینجاست که لاجیتک با نور جریان Litra Glow وارد می شود.

  لاجیتک Litra Glow را با استفاده از نور LED با طیف کامل طراحی کرد. فناوری TrueSoft به کار رفته در این نور جریان، صحنه را سینمایی‌تر و روشن‌تر می‌کند و به هر رنگ پوستی جلوه طبیعی می‌دهد.

  لامپ Litra Glow حداکثر خروجی 250 لومن دارد و از یک مجسمه‌سازی دقیق استفاده می‌کند. لنز اپتیک علاوه بر این، دارای یک دیفیوزر بدون قاب است که برای احاطه کردن کاربر با نور ملایم طراحی شده است تا صحنه حرفه ای تر به نظر برسد. چراغ پخش جریانی پلاگین و پخش است، بنابراین کاربران می توانند به سادگی آن را به سیستم موجود خود متصل کنند، و آماده استفاده است.

  نور پخش جدید از طریق نرم افزار Logitech G Hub قابل تنظیم است. کاربران می‌توانند دمای رنگ (از 2700 تا 6500 کلوین)، تنظیمات روشنایی، ایجاد نمایه‌های روشنایی، و اختصاص آن‌ها به کلیدهای G یا صفحه کلید یا ماوس Logitech G را تنظیم کنند.

  نور استریم Logitech بدون تابش خیره کننده است. و گواهی پخش امن در تمام روز، حتی برای کسانی که تا 12 ساعت را جلوی رایانه شخصی خود می گذرانند. این چراغ دارای یک پایه مانیتور با ارتفاع، شیب و چرخش قابل تنظیم است که ارگونومی کافی را برای کاربران فراهم می کند تا آن را مطابق میل خود قرار دهند.

  "Litra Glow با فناوری TrueSoft سریعترین راه برای ارائه Jasmine Apolinar، مدیر محصول Logitech For Creators، گفت: تجربه نورپردازی عالی برای هر دسکتاپ. "ما Litra Glow را برای حل چالش‌های رایجی که پخش‌کننده‌ها و سازندگان محتوا با آن مواجه هستند، از جمله کیفیت نور، سایه‌های خشن، و خستگی چشم‌ها در اثر ساعت‌های طولانی پخش، طراحی کردیم."

  Logitech قصد دارد Litra Glow را در ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا، و کشورهای منتخب در اروپا در اواخر این ماه با قیمت 59.99 دلار.


  تگ ها:

  لاجیتک , litra , glow , چراغ , جریان , مقرون , صرفه


  v 11
خبرهای دیگر از الکترونیک