خبر

 • تک بورد - فیس بوک نمی تواند سهام Oculus Rift S را دوباره پر کند ، در Oculus Quest 2 تمرکز خواهد کرد

  فیس بوک نمی تواند سهام Oculus Rift S را دوباره پر کند ، در Oculus Quest 2 تمرکز خواهد کرد
  27 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ فیس بوک اعلام کرده است که به محض خشک شدن موجودی هدست های Oculus Rift S ، این شرکت موفق به تکمیل آن با واحدهای جدید نخواهد شد ، بنابراین اعلام می کند که تولید آن متوقف شده است. با حرکت به جلو ، فیس بوک بر روی ساخت Oculus Quest 2 به اولین هدست VR "جریان اصلی " تمرکز خواهد کرد.

  هنگامی که فیس بوک Oculus Rift S ساخت Lenovo را در سال 2019 راه اندازی کرد ، هدست VR با احساسات مختلفی دریافت شد. به عنوان جانشین Rift اصلی از سال 2016 ، Rift S در برخی مناطق پیشرفت کرد ، اما در چند مورد دیگر در واقع بدتر بود. به عنوان مثال ، Rift S از وضوح نمایشگر کلی بالاتری برخوردار است (2560x1440p در مقابل 2160x1200p) ، اما به قیمت نرخ تازه سازی کمتر (80Hz در برابر 90Hz).

  با وجود ایرادات ، Oculus Rift S پایین آمد قیمت بازی VR با 399 دلار MSRP هنگام راه اندازی. اما اکنون که می توان Oculus Quest 2 برتر را با قیمت 299 دلار (مدل 64 گیگابایتی) خریداری کرد ، دلیلی ندارد که این مورد را به جای آن خریداری نکنید.

  در تماس تلفنی Q3 2020 فیس بوک ، شرکت فاش کرد که هدست VR Quest 2 پنج برابر بیشتر از Oculus Quest اصلی پیش سفارش دریافت کرده است.

  https://techbord.com فیس بوک نمی تواند سهام Oculus Rift S را دوباره پر کند ، روی Oculus Quest 2 تمرکز خواهد کرد

  " Rift S هنوز در برخی از کانال های سراسر جهان برای فروش موجود است ، اما همانطور که سال گذشته اعلام کردیم ، قصد داریم فروش Rift S را در سال 2021 متوقف کنیم. " "به طور کلی ، با فروش کانال های موجودی خود ، کانالها مجدداً تکمیل نخواهند شد." "

  از زمان نوشتن ، هنوز سهام Oculus Rift S در فروشگاه رسمی وجود دارد و چند خرده فروش مانند Walmart و Micro Center. از طرف دیگر ، مایکروسافت ، لنوو و آمازون دیگر آن را حمل نمی کنند.

  در میان محصولات فعلی هدست های VR ، Oculus Quest 2 بدیهی است ، اما گزینه های دیگری مانند پایان شیر سوپاپ همچنین شناخته شده است که سونی در حال توسعه جانشین PlayStation VR و هدست Apple VR شایعه است.

خبرهای دیگر از الکترونیک