خبر

 • تک بورد - فیس بوک نمایشگرهای 14 اینچی Portal+ و Portal Go قابل حمل را معرفی می کند

  فیس بوک نمایشگرهای 14 اینچی Portal+ و Portal Go قابل حمل را معرفی می کند
  12 روز و 13 ساعت قبل

  برای رقابت با دستگاه های Google Nest Hub و Amazon Echo Show ، فیس بوک خانواده دستگاه های Portal را با دو دستگاه هوشمند جدید گسترش می دهد: پورتال+ و رده بالای Portal Go. هر دو دستگاه توسط بنیانگذار و مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ ارائه شد و آنها را در عمل نشان داد.

  با هدف سناریوهای کاری از راه دور و دورگه ، فیس بوک اعلام می کند که Portal+ "یک صفحه اختصاصی مناسب برای تماس های کاری ایجاد می کند ، رایانه شما را برای یادداشت برداری ، مشاهده ارائه یا چند وظیفه آزاد می کند. " دستگاه هوشمند جدید دارای صفحه نمایش 14 اینچی با رزولوشن 2160 1، 1440 است که به شما این امکان را می دهد تا در تماس کنفرانسی تا 25 نفر را با حالت گالری فعال مشاهده کنید.

  دوربین جلوی دوربین 12 مگاپیکسلی یک میدان دید 131 درجه (FOV) را می توان با استفاده از پوشش یکپارچه مسدود کرد ، اما یک دکمه برای غیرفعال کردن آن نیز وجود دارد. آرایه چهار میکروفونی را نیز می توان با استفاده از همان دکمه غیرفعال کرد. در مورد سیستم صوتی ، از بلندگوهای 2x 5W و ساب ووفر 20W تشکیل شده است.

  https://techbord.com فیس بوک پورتال 14 اینچی+ و Portal Go قابل حمل را نمایش می دهد

  پورتال فیس بوک+

  مجهز به صفحه نمایش 10 اینچی با رزولوشن 1280 800 800 و جلو 12 مگاپیکسل Portal Go با یک دوربین روبرو با 125 درجه FOV ، صفحه نمایش اصلی اصلی جدید فیس بوک است. مانند Portal+، دارای دکمه ای برای غیرفعال کردن میکروفون و دوربین می باشد.

  Portal Go اولین دستگاه قابل حمل از سری Portal است که دارای باتری داخلی و دسته ای است که به شما امکان می دهد حمل و نقل به لطف قابلیت حمل ، بلندگوهای 2x 5W و ساب ووفر 20W ، می تواند به عنوان بلندگوی هوشمند عمل کند.

  علاوه بر دو دستگاه Portal جدید ، فیس بوک حالت خانگی را نیز معرفی کرد تا هر کسی در خانه شما بتواند از آن استفاده کند. در مورد مجوزهایی که به هر یک از اعضای خانواده خود می دهید. صفحه اصلی Portal ، Portal Go ، Portal Mini و Portal+ نیز مجدداً طراحی می شوند "برای ارائه تجربه شخصی تر. " صفحه اصلی Portal TV بعداً به روز می شود.

  https://techbord.com فیس بوک صفحه های 14 اینچی Portal+ و Portal Go قابل حمل را نمایش می دهد

  Facebook Portal Go

  ویژگی Watch Together به روز شده است تا کاربران بتوانند با کاربران بیشتری فراتر از افرادی که دارای دستگاه های Portal هستند ، برنامه ها را تماشا کنند ، به کاربران لپ تاپ ، رایانه لوحی و تلفن نیز گسترش یابد. علاوه بر این ، دستگاه های Portal پشتیبانی چند دستگاهی WhatsApp را دریافت می کنند ، بنابراین حتی اگر باتری تلفن شما تمام شود ، می توانید از برنامه پیام رسانی استفاده کنید.

  فیس بوک نیز به واقعیت جدید کار از راه دور و ترکیبی توجه دارد و پشتیبانی از تیم های مایکروسافت را به همه دستگاه های Portal مبتنی بر لمس اضافه کنید. همچنین یک برنامه تقویم جدید برای دستگاه های Portal خواهید یافت که می تواند با Outlook و Gmail همگام سازی شود ، و همچنین هر برنامه تماس تصویری که توسط دستگاه پشتیبانی می شود.

  Portal+ و Portal Go در حال حاضر در دسترس هستند پیش سفارش. Portal+ 349 دلار قیمت دارد و مدل Go 199 دلار قیمت دارد.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی