خبر

 • تک بورد - فناوری HyperCharge نمایشی شیائومی که می تواند فقط در 8 دقیقه باتری 4000 میلی آمپری را کاملاً آب بگیرد

  فناوری HyperCharge نمایشی شیائومی که می تواند فقط در 8 دقیقه باتری 4000 میلی آمپری را کاملاً آب بگیرد
  3 روز و 2 ساعت قبل

  رو به جلو: اگر تلفن های شارژ یک مسابقه درگ است ، شیائومی می خواهد اعلام کند که سریعترین ربع آسیاب را در اختیار دارد. ویژگی HyperCharge اخیراً نمایشی این شرکت ادعا کرده است که سریعترین فناوری شارژ بی سیم و بی سیم در جهان است. HyperCharge با داشتن یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی در داخل Mi 11 Pro اصلاح شده ، توانست با استفاده از شارژ سیمی 200 وات آن را در 8 دقیقه کاملاً شارژ کند و با استفاده از شارژ ب

  باتری های طولانی مدت به نظر می رسد یک جریان لوله کشی به صنعت گوشی های هوشمند است ، جایی که به نظر می رسد تولید کنندگان بیش از هر زمان دیگری متعهد به ارائه روش های سریع و راحت برای شارژ دستگاه ها ، پرتاب ظرفیت بیشتر یا ایجاد الگوریتم هایی برای کنترل تخریب باتری هستند. . شیائومی به دلیل فناوری شارژ خود ، اغلب با عناوین جسورانه اما به ظاهر آرزوها و گاهی در مواردی که دیگران شکست خورده اند ، موفق به اخبار شده است.

  به نظر می رسد آخرین نسخه HyperCharge این شرکت تکرار بی سیم 80 وات است فناوری شارژ که سال گذشته شاهد آن بودیم. دومی توانست فقط در بیش از 8 دقیقه به شارژ 50 درصدی باتری 4000 میلی آمپر ساعت برسد و در 19 دقیقه به شارژ کامل برسد. فناوری جدید با افزایش توان بی سیم 120 وات ، این ارقام را کمی بهبود می بخشد ، در نتیجه در 7 دقیقه 50 درصد شارژ و در 15 دقیقه شارژ کامل می شود.

خبرهای دیگر از الکترونیک