خبر

 • تک بورد - فناوری دید در شب ارتش آمریکا مستقیماً از ترون خارج می شود

  فناوری دید در شب ارتش آمریکا مستقیماً از ترون خارج می شود
  8 روز و 21 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: هر چقدر که فناوری چشمگیر باشد ، احتمالاً ایمن است که فرض کنیم این لبه ترین چیزی نیست که ارتش ایالات متحده در زرادخانه خود دارد. جدیدترین و عالی ترین افراد مطلق ، غالباً از کانون توجهات مردم دور مانده و این امر باعث می شود تا کسانی که در خط مقدم هستند ، نسبت به دشمنانشان برتری داشته باشند.

  تیپ Lancer ارتش ایالات متحده اخیراً تصاویری را از آنچه در سربازان استفاده می کند با استفاده از گوگل / دوربین شکاری دید در شب در میدان جنگ به اشتراک گذاشته است. اگر ایده شما از دید در شب مدرن شامل تصاویر سبز و سیاه دانه ای است که اغلب در بازی های ویدیویی و فیلم ها به تصویر کشیده می شوند ، آماده باشید که شگفت زده شوید.

   https://techbord.com فناوری دید در شب ارتش آمریکا مستقیماً از Tron خارج می شود

  دوربین شکاری چشم انداز پیشرفته (ENVG-B) از تصویرگر حرارتی ذوب شده برای شناسایی بهتر هدف در محیط های تصویری زیرپوستی مانند محیط هایی با نور صفر و همچنین در تنظیمات گرد و غبار یا دود. در همین حال گفته می شود که سیستم دو چشمی دو لوله ای باعث افزایش آگاهی موقعیتی و درک عمق می شود ، در حالی که لوله های فسفر سفید با وضوح بالاتر در مقایسه با فسفر سبز سنتی کنتراست بهتری دارند.

  وزن کل سیستم طبق مرکز پشتیبانی اکتساب ارتش ، کمتر از 2.5 پوند (آستانه) و 1.5 پوند (هدف) است در حالی که زمان اجرا بیشتر از 7.5 ساعت (آستانه) و 15 ساعت (هدف) است.

خبرهای دیگر از الکترونیک