خبر

 • تک بورد - صفحه کلید مکانیکی

  صفحه کلید مکانیکی "Element V2 " دارای نورپردازی RGB در زمان واقعی برای هر بازی است
  چند ثانیه قبل

  صفحه کلیدهای مکانیکی این روزها شامل انواع مختلفی از حقه ها هستند ، اما قطعاً نورپردازی RGB یکی از محبوب ترین ویژگی ها در بین بسیاری از گیمرهای رایانه شخصی است. با این حال ، سازنده محیطی بازی غوطه وری WhirlwindFX قصد دارد با Element V2 درجه یک را افزایش دهد: یک صفحه کلید مکانیکی جدید با نور پویا که می تواند به عملکرد روی صفحه نمایش در هر بازی واکنش نشان دهد.

  این ویژگی در میان صفحه کلیدهای مکانیکی بازی کاملاً شنیده نشده است. دستگاه های Razer ، Corsair و دیگران از قابلیت های مشابه پشتیبانی می کنند. با این حال ، به طور معمول ، ویژگی های واکنش پذیری محدود به یک انتخاب از پیش تعیین شده بازی ها و ادغام های رسمی است.

  Element V2 ، همانطور که قبلاً گفتیم ، با هر بازی در بازار کار می کند. این فناوری از فناوری WhirlwindFX "Engine Experience" برای تعیین زمان وقوع "لحظات مهم" در هر بازی استفاده می کند و "الگوهای LED هماهنگ شده " را برای مطابقت تولید می کند.

  به عنوان مثال ، هنگامی که مشغول بازی No Man 'Sky هستید و محافظت از خطر لباس شما به سطح بحرانی کاهش می یابد ، موجی از رنگ (مربوط به نوع محافظتی است که کم می کنید ، از جمله گرما ، تابش و سرما) در صفحه کلید از راست به چپ شسته می شود.

  https://techbord.com صفحه کلید مکانیکی

  در بازی های دیگر ، مانند roguelike Hades ، ممکن است صفحه کلید در پاسخ به آسیب دیدگی قرمز قرمز شود یا تعویض شود به رنگهای مختلف دیگر بر اساس مواردی که انتخاب کرده اید ، بهبودی دریافت کرده اید و موارد دیگر.

  اگرچه Element V2 برای هر بازی از نور واکنشی برخوردار است ، با این وجود WhirlwindFX در حال کار بر روی مجموعه ای از ادغام های بازی پیشرفته است.که ویژگی های روشنایی اضافی و قوی تری را فراهم می کند. برخی از این تأثیرات را می توانید در صفحه "ادغام بازی" شرکت مشاهده کنید.

  لازم به ذکر است که شما هرگز مجبور به استفاده از هر یک از WhirlwindFX نخواهید شد در صورت عدم تمایل به جلوه های روشنایی. به لطف نرم افزار نورپردازی "سکوی باز " سیگنال ، روشنایی Element V2 را می توان به دلخواه شما سفارشی کرد. حتی می توانید مهارت های HTML5 یا Javascript خود را برای ایجاد و به اشتراک گذاری "نگاره های سفارشی" و "جلوه های واکنشی " استفاده کنید. "

خبرهای دیگر از الکترونیک