خبر

 • تک بورد - صفحه نمایش فوق العاده بلند السونیک به طور خاص برای پیمایش رسانه های اجتماعی طراحی شده است

  صفحه نمایش فوق العاده بلند السونیک به طور خاص برای پیمایش رسانه های اجتماعی طراحی شده است
  10 روز و 12 ساعت قبل

  WTF؟! احتمالاً فقط یک موضوع زمان بود که شخصی شروع به ارائه نمایشگرهای رایانه رومیزی طراحی شده برای رسانه های اجتماعی کرد. EK-MD088 السونیک تقریباً به نظر می رسد که عمداً به عنوان یک شوخی ساخته شده است، اما به نظر می رسد بسیار واقعی است و احتمالاً تلاشی برای آوردن چیزی شبیه به تجربه اسکرول موبایل به دسکتاپ است.

  به نظر می‌رسد که به‌طور خاص برای پیمایش بی‌پایان سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مدرن طراحی شده است، EK-MD088 دارای رزولوشن اصلی 420 x 1920 پیکسل است -- به طرز مضحکی نازک اما تقریباً به بلندی یک 4K. نمایش در حالت عمودی اسکرین‌شات‌ها به‌طور خاص آن را نشان می‌دهند که فیدهای Discord و Twitter را نمایش می‌دهد.

  با قیمت حدود 130 دلار فروخته می‌شوند، تا زمانی در فوریه 2022 ارسال نمی‌شوند. اینها ممکن است جایگزین خوبی برای کاربرانی باشد که نمی‌توانند همه چیز را جا بیندازند. آنها به یک صفحه نمایش نیاز دارند اما نمی خواهند برای مانیتور کامل دیگری هزینه کنند.

  https://techbord صفحه نمایش فوق العاده بلند .com Elsonic به طور خاص برای پیمایش رسانه های اجتماعی طراحی شده است

  طبق ترجمه ماشینی صفحه فروشگاه ژاپنی، می تواند مستقیماً از لپ تاپ یا دسکتاپ از طریق USB- انرژی دریافت کند. C، و فید ویدیوی خود را از طریق mini-HDMI دریافت می کند. صفحه فروشگاه می‌گوید باتری‌های موبایل نیز کار خواهند کرد.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه، خنده‌دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می‌گذاریم.

خبرهای دیگر از الکترونیک