خبر

 • تک بورد - شیائومی می گوید پد شارژ بی سیم 80 وات خود به دلیل عدم راه اندازی AirPower توسط اپل متولد شده است

  شیائومی می گوید پد شارژ بی سیم 80 وات خود به دلیل عدم راه اندازی AirPower توسط اپل متولد شده است
  25 روز و 20 ساعت قبل

  ممکن است اپل از پروژه AirPower تا حدودی بلند پروازانه خود چشم پوشی کرده باشد ، اما شرکت های دیگری مانند Aira و Xiaomi تمام تلاش خود را برای جبران خلا انجام می دهند. در مورد شیائومی ، این به معنای یک پد شارژ بی سیم زیر 100 دلار است که نه تنها شبیه AirPower است ، بلکه قول می دهد تا حداکثر سه دستگاه را شارژ سریع کنید که برای شارژ مطلوب مجبور نیستید آنها را با دقت در مکان های از پیش تعیین شده قرار دهی

  شیائومی امروز یک مراسم معرفی جدیدترین سری گوشی های هوشمند Mi خود را همراه با لوازم جانبی متعددی برگزار کرد که قرار است جذابیت آنها را افزایش دهد. یكی از این لوازم جانبی یك پد شارژ بی سیم است كه به لیست رو به رشد كلونهای AirPower افزوده می شود ، اما در عین حال نزدیكی نزدیكی با پروژه اخیر دارد.

  شركت چینی می گوید پد شارژ توانایی دارد از شارژ همزمان سه دستگاه سازگار با Qi با حداکثر 20 وات در هر دستگاه. تلفن های شیائومی به زودی می توانند حداکثر تا 80 وات را شارژ کنند ، به لطف فناوری شارژ بی سیم Mi بی سیم که طبق گزارشات می تواند باتری 4000 میلی آمپری را فقط در یک دقیقه ، 50 درصد در 8 دقیقه و 100 درصد در حدود 10 درصد پر کند. 20 دقیقه. در مورد Mi 11 Ultra و Mi 11 Pro حداکثر 67 وات شارژ می شوند.

   https://techbord.com شیائومی می گوید پد شارژ بی سیم 80 وات خود به دلیل عدم راه اندازی AirPower توسط اپل

  پد شارژ جدید دارای 19 سیم پیچ تعبیه شده است که به صورت مد مشابه آنهایی که در AirPower منتشر نشده اند و به کاربران این لوکس را می دهد که فقط وسایل را در هر نقطه از پد بیندازند. تنها یک کلون AirPower دیگر وجود دارد که از طراحی مشابهی برخوردار است - Aira 'Nomad Base Station Pro که دارای 18 سیم پیچ است اما در هر دستگاه به 5 وات (7.5 وات برای آیفون ها) محدود می شود و با قیمت 200 دلار دقیقاً مقرون به صرفه نیست. .

  مانند Nomad ، پد شارژ بی سیم جدید Xiaomi قادر به شارژ Apple Watch نخواهد بود ، اما این شرکت به طور صریح توانایی شارژ آیفون را به نمایش گذاشت.

  < تمرکز این شرکت بر این بود که مقرون به صرفه باشد ، که قیمت 599 یوان (حدود 91 دلار) را توضیح می دهد که شامل یک آجر قدرت 120 وات است. افرادی که بسته ویژه Special Edition Mi 11 Pro را خریداری می کنند ، شارژر بی سیم و آجر برقی را با صرف 199 یوان (حدود 30 دلار) به اضافه هزینه تلفن دریافت می کنند.

  برخی از شما ممکن است به یاد بیاورید که اپل AirPower را کنار گذاشته است. در سال 2019 ، احتمالاً به دلیل گرم شدن بیش از حد و موارد تداخل مربوط به مدارهای طراحی و کنترل چند سیم پیچ. در سخنرانی اصلی ، مدیرعامل شیائومی لی جون توضیح داد که شرکت او درست زمانی که اپل رسماً از آن دست کشید شروع به کار بر روی پد شارژ بی سیم خود کرد و خاطر نشان کرد که گرمای بیش از حد سخت ترین مشکل برای حل است.

  عیب اصلی Clone AirPower شیائومی محدود بودن آن به مشتریان چینی است و هنوز هیچ اطلاعی در مورد موجود بودن بین المللی داده نشده است. با این اوصاف ، اگر اثبات موفقیت تجاری باشد ، احتمال واردات آن به مناطقی مانند اتحادیه اروپا وجود دارد.

خبرهای دیگر از الکترونیک