techbord.com شیائومی از فناوری Mi Air Charge با قابلیت شارژ بی سیم 5 وات بیش از چند متر خبر می دهد

رو به جلو: وقتی صحبت از گجت ها می شود ، هیچ چیز واقعاً بی سیم نیست مگر اینکه در تجربه کاربر آزادی حرکت داشته باشید. گوشی های بی سیم چند سال پیش این موفقیت را به دست آوردند و اکنون به نظر می رسد که شارژ بی سیم نیز این کار را انجام داده است ، طبق گفته شیائومی. این شرکت می گوید فناوری جدید Mi Air Charge آن می تواند از راه دور چندین دستگاه (5 وات 5) را در بیش از چندین متر شارژ کند بدون اینکه از موانع

استاندارد شارژ بی سیم Qi که این روزها اکثر وسایل الکترونیکی از آن استفاده می کنند ، هنوز هم مجبور است میزبان و گیرنده را در نزدیکی یکدیگر قرار دهد و بیش از 4 سانتی متر (1.6 اینچ) فاصله را برای شارژ قبول نکند. و در حالی که طی سالها به تدریج میزان تولید برق بهبود یافته است ، شرکتهایی مانند شیائومی راه حلهای بی سیم شارژ سریع اختصاصی خود را ارائه داده اند که اخیراً با 80 وات دیوانه برخورد کرده اند ، اگرچه محدودیت فاصله هنوز برقرار است.

در آخرین اطلاعیه خود ، مجتمع چینی Mi Air Charge را فاش کرد ، فناوری که می گوید امکان شارژ بی سیم واقعی "در شعاع چند متر" را دارد. فناوری پیشرفته داخلی از آنتن های فازی برای مکان یابی و هدایت امواج رادیویی به دستگاه گیرنده استفاده می کند که دارای یک آرایه آنتن داخلی برای تبدیل این امواج به انرژی الکتریکی برای شارژ است.

شیائومی همچنین اشاره کرد که Mi Air Charge به طور همزمان می تواند از چند دستگاه با 5 وات شارژ کند و اشیا physical فیزیکی با کارایی شارژ فناوری تداخل ندارند. هدف این شرکت ایجاد کار با ساعت های هوشمند ، پوشیدنی ها و محصولات خانه هوشمند مانند لامپ های میز و بلندگوها است. با این حال انتظار نمی رود Mi Air Charge به زودی در بازار ظاهر شود ، زیرا یکی از مدیران شیائومی در توییتی پاسخ داد که این فناوری در سال جاری به محصولات مصرفی نخواهد رسید.

باید دید که Mi Air Charge چه تاثیری بر قیمت سخت افزار شیائومی دارد و آیا کاربران تجهیزات شارژ سریع (کابل ها ، پاوربانک ها ، شارژرهای دیواری) خود را با شارژ بی سیم 5 وات تغییر می دهند. این شرکت همچنین ممکن است نیاز داشته باشد تا نگرانی های مربوط به ایمنی را برطرف کرده و در واقع Mi Air Charge را ارسال کند تا ثابت کند که "این داستان علمی نیست ، بلکه فناوری است".

شیائومی از فناوری Mi Air Charge با قابلیت شارژ بی سیم 5 وات بیش از چند متر خبر می دهد
electronics/شیائومی-از-فناوری-mi-air-charge-با-قابلیت-شارژ-بی-سیم-5.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.