خبر

 • تک بورد - شخصی iPod Classic را برای اجرای Spotify تغییر داد

  شخصی iPod Classic را برای اجرای Spotify تغییر داد
  28 روز و 13 ساعت قبل

  iPod اپل در کمک به درست کشتی در کوپرتینو پس از بازگشت استیو جابز چند سال زودتر نقش مهمی داشت. نمادین پخش کننده قابل حمل قابل توجهی بود اما در نهایت با موفقیت فوق العاده آیفون تحت تأثیر قرار گرفت. همانطور که مشخص شد ، اگر می خواهید وقت خود را برای اصلاح آن بگذارید ، iPod در حال پیر شدن هنوز هم توانایی بالایی دارد.

  YouTuber Guy Dupont جزئیات کار انجام شده روی این iPod Classic 2004 را برای ایجاد صنوبر تهیه کرد. هدف اصلی سازگاری آن با Spotify بود ، به این معنی که برای مکالمه با سرویس به Wi-Fi نیاز داشت. مدیر همچنین صدای بلوتوث را اضافه کرد تا دستگاه بتواند به یک بلندگوی بی سیم یا هدفون منتقل شود - با توجه به اینکه جک هدفون اکنون غیرفعال است ، مفید است.

  سوئیچ قفل ، به عنوان سوئیچ برق تغییر یافت صفحه تک رنگ با یک نمایشگر تمام رنگی جایگزین شد. iPod اکنون حتی دارای بازخورد لمسی است و صدای چرخ کلیک را به عنوان شاخصی که در واقع با چرخ در حال حرکت هستید ، جایگزین می کند.

  علاوه بر این ، Dupont باتری بزرگتری اضافه کرد تا جبران کننده افزایش نیرو باشد.

  تفکیک کامل در صفحه پروژه Hackaday.io Dupont موجود است اما برای اینکه بتوانید در مورد میزان کار سفارشی در اینجا انجام دهید ، تنها سخت افزار اصلی iPod که مجدداً مورد استفاده قرار گرفت ، شاسی و چرخ کلیک بود. همانطور که حدس زده اید ، Raspberry Pi اکنون این نمایش را اجرا می کند - به طور دقیق یک مدل 10 دلاری Pi Z W.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از اطراف به اشتراک می گذاریم. وب.





خبرهای دیگر از الکترونیک