خبر

 • تک بورد - شخصی سگ ربات حمل اسلحه تهاجمی ساخت ، و ما همه محکوم به فنا هستیم

  شخصی سگ ربات حمل اسلحه تهاجمی ساخت ، و ما همه محکوم به فنا هستیم
  7 روز و 20 ساعت قبل

  WTF ؟! ما پیشرفت نگران کننده روبات ها را از قطعات طنزآمیز فلز به شکل انسان مشاهده کرده ایم که مانند یک مست در ماشینهای پارکور کار می کنند. اما حداقل هیچ کس آنقدر احمق نبوده که بتواند یکی را با تفنگ مسلح کند - تا کنون.

  SWORD International با صدای شرور جیمز باند ، که تفنگ های نیمه اتوماتیک می سازد ، و Ghost Robotics با کاتبات همکاری کرده اند. اولی یک تفنگ بدون سرنشین ویژه یا SPUR را به خودروی زمینی بدون سرنشین چهارپا دومی یا Q-UGV اضافه کرد. این شباهت هولناکی به موجودات فلزی دارد که در برنامه تلویزیونی War of the Worlds و روبات های سگ قاتل از قسمت Blackhead Mirror Metalhead دیده شده است. و البته از Battlefield 2042.

  درایو می نویسد که این ربات این هفته در اصلی ترین کنوانسیون سالانه انجمن ارتش ایالات متحده در واشنگتن دی سی رونمایی شد. این شرکت ها هیچگاه مشخصات دقیق آن را فاش نکردند ، اگرچه ما می دانیم که این ربات نیمه مستقل دارای یک تفنگ نیمه اتوماتیک 6.5 میلی متری است که قادر است آتش را از فاصله 4000 پایی دقیق شلیک کند. Ghost Robotics گفت که می تواند دور اول را از حالت خالی خارج کرده و با قابلیت های ایمن ، آتش و روشن همراه باشد.

  آخرین کشندگی 6.5 #creedmoor محموله تک تیرانداز ازSWORDINT. آخرین محموله های شریکAUSAorg Wash DC را بررسی کنید. مجهز نگه داشتن آمریکا و متحدانش #از #جنگنده با جدیدترین نوآوری ها. USSOCOM #پدافند #دفاع #امنیت ملی #هواپیمای بدون سرنشین #روباتیک pic.twitter.com/Dvk6OvL3Bu

  - Ghost Robotics (Ghost_Robotics) 11 اکتبر 2021

  "SWORD Defense Systems SPUR آینده سیستم های سلاح های بدون سرنشین است ، و آن آینده در حال حاضر است ، "جزئیات کاملاً وحشتناک را می خواند.

  درایو خاطر نشان می کند که SWORD مشتقات خانواده AR-15/M16 5.56x45 میلی متر و همچنین اسلحه های مشابه اما بزرگتر را ارائه می دهد. همچنین به نظر می رسد که در این مورد از سرکوبگر استفاده می شود.

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  پستی که توسط

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی