خبر

 • تک بورد - شارژر بی سیم 40 دلاری Ikea در زیر میز یا میز شما نصب شده است

  شارژر بی سیم 40 دلاری Ikea در زیر میز یا میز شما نصب شده است
  17 روز و 8 ساعت قبل

  Sjömärke یک شارژر بی سیم است که به گونه ای طراحی شده است که در زیر میز یا میز شما نصب شود ، نه اینکه به طور برجسته روی سطح آن بنشیند. ابعاد این شارژر 7 اینچ (L) 3 3 اینچ (W) 1 1 اینچ (H) است و به همراه یک کابل به طول 6 فوت عرضه می شود. Ikea همچنین دارای نوار چسب دو طرفه برای نصب شارژر بی سیم Qi است ، اگرچه می توانید شارژر را به صورت اختیاری با استفاده از پیچ (که شامل نمی شود) متصل کنید.

  شما حتی مجموعه ای از برچسب ها را دریافت می کنید که به شما کمک می کند دقیقاً بدانید تلفن خود را در کجا بالای جدول قرار دهید ، اما IMO ، این امر فقط زیبایی طراحی نصب مخفی را کاهش می دهد.

  سازنده سوئدی مبلمان و لوازم جانبی می گوید شارژر به استثنای فلزات از تمام مواد ضخامت 3/8 اینچ تا 7/8 اینچ به بهترین نحو کار می کند. به طور خاص ، شما می خواهید نوعی ماده بین تلفن و شارژر خود داشته باشید ، زیرا Ikea توصیه می کند که گوشی ها را مستقیماً در تماس با شارژر قرار ندهید.

  برای بهبود ایمنی ، شارژر دارای قابلیت نظارت بر دما و قدرت است. ، و همچنین نشانگر وضعیت LED وجود دارد ، اگرچه اگر قرار باشد زیر میز کار نصب شود کمی بی فایده به نظر می رسد.

  شارژ بی سیم مصرف کننده سالهاست که وجود دارد ، اما هنوز به طور کامل ارائه نشده است با وعده شارژ واقعی وصل نشده در حالی که راه حل های امروز ما را از مجبور به اتصال فیزیکی کابل شارژ می کند ، دستگاه ها هنوز باید در نزدیکی یک پد شارژ باشند. امید این است که روزی بتوانیم دستگاه های تلفن همراه خود را به صورت بی سیم از هر نقطه در داخل خانه و خارج از آن شارژ کنیم.

  شارژر بی سیم Sjömärke Ikea ماه آینده در فروشگاه ها و به صورت آنلاین با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد. .

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی