techbord.com سیستم عامل Chrome در حال دریافت صفحه خوان داخلی و بهبود قابلیت دسترسی است

سیستم عامل Chrome در حال حاضر یک سیستم عامل عالی برای مربیان است ، اما در آستانه بهبود است: سیستم عامل قرار است مجموعه ای از ویژگی های جدید را دریافت کند که برای افزایش تجربه تدریس مربیان و رهبران مدرسه طراحی شده است.

بخش عمده ای از این ویژگی ها می توانند در اوایل ماه آینده وارد شوند ، با برجسته ترین ویژگی می توان به ویژگی جدید ضبط صفحه داخلی اشاره کرد. Google نحوه روشن شدن ویژگی را به اشتراک نگذاشته است ، اما پس از فعال شدن ، مربیان می توانند کل صفحه یا فقط بخشی از آن را برای مدت زمانی که دوست دارند ضبط کنند.

این می تواند به معلمان کمک کنید تا دانش آموزان خود را نشان دهند که چگونه مثلاً از یک رابط استفاده کنند ، شکل خاصی را ترسیم کنند یا معادله خاصی را انجام دهند. به عبارت دیگر ، این راهی برای آوردن برخی جنبه های عملی یادگیری حضوری به حوزه دیجیتال است. بدون نیاز به تماس زوم فعال. معلمان می توانند برای اطمینان از کامل بودن درس ، هربار که بخواهند یک درس را ضبط کنند - بدون نگرانی در مورد اشتباهات احتمالی در یک جلسه زنده.

علاوه بر صفحه سیستم عامل Chrome ضبط کننده ، مربیان می توانند از طریق خرید "Chrome Training Upgrade " به Admin Console Google دسترسی پیدا کنند. به گفته گوگل ، این به مدیران مدرسه اجازه می دهد تا "ناوگان عظیم" Chromebook را از یک مکان متمرکز مدیریت کنند - - نحوه کارکرد آن را در فیلم بالا ببینید.

سرانجام ، Google ویژگی های قابلیت دسترسی پیشرفته را برای همه کاربران سیستم عامل Chome ، دانش آموزان و معلمان ارائه می دهد. این به روزرسانی ها بیشتر شامل پیشرفت های ChromeVox (صفحه خواننده سیستم عامل Chrome) مانند تغییر صدا بدون دردسر (براساس زبان متن خوانده شده) و آموزش های بهتر است.

سیستم عامل Chrome در حال دریافت صفحه خوان داخلی و بهبود قابلیت دسترسی است
electronics/سیستم-عامل-chrome-در-حال-دریافت-صفحه-خوان-داخلی-و-بهبود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.