خبر

 • تک بورد - سونی مجموعه صوتی بی سیم خود را با هدفون WF-C500 و هدست WH-XB910N گسترش می دهد

  سونی مجموعه صوتی بی سیم خود را با هدفون WF-C500 و هدست WH-XB910N گسترش می دهد
  19 روز و 6 ساعت قبل

  سونی با هدفون WF-C500 و WH-XB910N ارائه های صوتی بی سیم سطح ابتدایی خود را تازه می کند. اولی مجموعه ای از هدفون های بی سیم واقعی مقرون به صرفه برای استفاده روزمره است و دومی یک هدست بی سیم با قابلیت حذف نویز فعال و ویژگی های افزایش بیس است که صدای ضربتی را ارائه می دهد.

  با WF-C500 ، هدفون جدید Sony TWS جایگزین WF-XB700 به عنوان مقرون به صرفه ترین بادگیرهای بی سیم شرکت می شود. با این حال ، هر دو تفاوت قابل توجهی در طراحی دارند که به راحتی قابل مشاهده است. در مقایسه با WF-XB700 ، بدنه WF-C500 دارای بدنه کوچکتر و گردتری است که سونی قول می دهد "به طور ایمن در گوش شما قرار گیرد."

  هدفون های جدید TWS سونی از DSEE (موتور تقویت صدا دیجیتال) شرکت ، قادر به بازیابی برخی از جزئیات از دست رفته هنگام فشرده سازی صدا برای پخش از طریق اتصال بلوتوث است. این برنامه همچنین دارای صدای 360 درجه واقعیت است که به شما امکان می دهد به تجربه ای شبیه به کنسرت که با شکل و اندازه گوش های شما سازگار است ، گوش دهید. ، تنظیم میزان صدا ، دریافت تماس ، ارسال پیام و دسترسی به Google Assistant یا Siri. WF-C500 با شارژ کامل ، 10 ساعت دوام می آورد ، اما قاب شارژ جمع و جور موجود ، عمر باتری را 10 ساعت بیشتر افزایش می دهد. اگر عجله دارید ، 10 دقیقه شارژ سریع می تواند یک ساعت کامل عمر باتری را برای شما فراهم کند.

  https://techbord.com سونی مجموعه صوتی بی سیم خود را با هدفون WF-C500 و هدست WH-XB910N

  هدفون WF-C500 از طریق بلوتوث 5.0 به دستگاه ها متصل می کند و IPX4 را حمل می کند. رتبه بندی ، آنها را برای استفاده در اکثر شرایط ، از جمله هنگام ورزش مناسب می کند. رنگهای موجود شامل مشکی ، نارنجی ، سبز و سفید است.

  علاوه بر WF-C500 ، سونی هدست WH-XB910N را نیز معرفی کرد که جایگزین WH-XB900N می شود. مانند WF-C500 ، دارای ویژگی DSEE و 360 Reality Audio است تا تجربه گوش دادن به صدا را افزایش دهید. علاوه بر این ، از فناوری "Extra Bass " استفاده می کند که شامل "مجرای باس اختصاصی " و افزایش تنگی هوا در داخل هدست و در نتیجه باس عمیق تر و تندتر است.

  WH-XB910N فناوری حذف نویز Dual Noise Sensor نام دارد و از یک جفت میکروفون بازخورد و بازخورد استفاده می کند که صدای محیط را ضبط می کند. هدست بر اساس آنچه آنها ضبط کرده اند ، به طور خودکار نحوه صدا را تنظیم می کند و آنچه را که می توانید از بیرون بشنوید محدود می کند. علاوه بر ANC ، این دو میکروفون به لطف فناوری دقیق انتقال صدا ، هرگونه تماس را که هنگام استفاده از هدست دریافت می کنید ، تقویت می کند.

  https://techbord.com سونی مجموعه صوتی بی سیم خود را با هدفون WF-C500 و هدست WH-XB910N

  هر دو گوشواره دارای گوشواره های بیضی شکل از چرم مصنوعی و اورتان است مواد برای افزایش دوام و راحتی. گوشواره ها می توانند به سمت داخل بچرخند ، بنابراین می توانید آنها را در کیف حمل همراه خود قرار دهید و هر جا که می خواهید آن را با خود حمل کنید. گوش راست WH-XB910N شامل مجموعه ای از دکمه ها برای دریافت تماس ، جابجایی بین دستگاه های متصل به بلوتوث ، تنظیم میزان صدا ، پخش ، رد یا توقف آهنگ ها و فعال یا غیرفعال کردن ANC است.

  در صورت شارژ کامل ، WH-XB910N می تواند تا 30 ساعت دوام بیاورد ، اما اگر زمان بر خلاف شما باشد ، شارژ سریع 10 دقیقه ای با آداپتور AC می تواند تا 4.5 ساعت استفاده مداوم را به راحتی ارائه دهد. هدست بی سیم جدید سونی که به رنگ مشکی و آبی موجود است ، از Google Assistant ، Alexa و اتصال چند نقطه ای نیز پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد از طریق رابط بلوتوث 5.2 دو دستگاه را با آن جفت کنید.

  هر دو بی سیم جدید سونی راه حل ها در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس هستند و در ماه اکتبر عرضه می شوند. هدفون WF-C500 99.99 دلار و هدست WH-XB910N 249.99 دلار قیمت دارد.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی