techbord.com سونی از هواپیمای بدون سرنشین Airpeak رونمایی کرده و تصاویر هوایی Vision-S concept EV خود را به نمایش می گذارد

سونی چند ماه پیش ورود خود به بازار هواپیماهای بدون سرنشین را با مارک "Airpeak " اذیت کرد و اکنون در CES این هفته اولین نگاه اجمالی به مدل چهار روتور خود را ارائه داده است. این شرکت قصد دارد پهپاد جدید Airpeak را از بهار به بازار عرضه کند و هدف آن را فیلمسازان حرفه ای و سازندگان محتوا قرار داده است.

در مورد پهپاد آتی سونی هنوز چند جزئی مهم وجود ندارد ، از جمله قیمت و مشخصات آن. با این حال ، به نظر می رسد که این یک قطعه کیت گران قیمت و گران قیمت باشد ، با توجه به اینکه سونی این هواپیمای بدون سرنشین را در اطراف سری آلفا خود از دوربین های بدون آینه طراحی کرده است. این می تواند در میان فیلمسازان ، فیلمبرداران و عکاسان فصلی که قبلاً در اکوسیستم سونی سرمایه گذاری کرده اند محبوب باشد. این شرکت می گوید کوچکترین پهپادی است که توانایی حمل یک دوربین آلفا را در محموله خود دارد و به لطف فناوری تثبیت کننده پرواز و پایدار تصویر Airpeak ، باید تصاویر هوایی با کیفیت بالا و فریم کامل را فعال کند.

سونی همچنین یک ویدیو از پشت صحنه هواپیمای بدون سرنشین در حال تعقیب نمونه اولیه Vision-S EV خود را هنگام رانندگی آزمایشی در اتریش به اشتراک گذاشت که در آن چند ویژگی قابل توجه Airpeak مانند طرح کوادکوپتر ، یک آرایه قابل مشاهده است. از دوربین ها و سنسورهای آنبورد و پسوندهای دنده فرود موتور.

اگرچه سونی در صنعت هواپیماهای بدون سرنشین با مدل پیشرفته ای که به تولیدکنندگان فیلم و سازندگان محتوای حرفه ای دسترسی دارد ، شروع به کار می کند ، اما می تواند به سخت افزارهای سطح مصرف کننده گسترش یابد. در جاده با توجه به اینکه DJI ، رهبر فعلی بازار هواپیماهای بدون سرنشین تجاری ، اخیراً خود را در میان جنگ تجاری ایالات متحده و چین به لیست نهادهای ایالات متحده اضافه کرد.

سونی از هواپیمای بدون سرنشین Airpeak رونمایی کرده و تصاویر هوایی Vision-S concept EV خود را به نمایش می گذارد
electronics/سونی-از-هواپیمای-بدون-سرنشین-airpeak-رونمایی-کرده-و-تصاویر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.