خبر

 • تک بورد - سرانجام دنون اولین هدفون بی سیم واقعی خود را معرفی کرد

  سرانجام دنون اولین هدفون بی سیم واقعی خود را معرفی کرد
  9 روز و 15 ساعت قبل

  Denon ، یک شرکت ژاپنی که توسط بسیاری از علاقه مندان به صدا و صداشناخته شناخته می شود ، پیش از این هدفون های داخل گوش خود را عرضه کرده بود ، اما نمونه کارها فاقد گزینه بی سیم واقعی بود. با این حال ، با اعلام AH-C830NCW و AH-C630W ، دو هدفون داخل گوش TWS کالیبراسیون توسط استاد صدا Denon ، شینیچی یاماوچی ، به زودی تغییر می کند.

  در بیرون ، AH-C830NCW و AH-C630W به سختی قابل تشخیص هستند. فقط اگر به تزئینات بدنه و لهجه نقره ای در پایین AH-C830NCW توجه کنیم ، می توانیم تفاوت بین این دو را مشاهده کنیم.

  با مقایسه مشخصات ، مشاهده آن آسان است که مدل بالاتری است. در حالی که AH-C830NCW دارای قابلیت حذف نویز ، تشخیص ضمیمه ، ترکیب صدای محیط و Google Fast Pair خواهد بود ، AH-C630W فاقد این ویژگی است. با دیدن قسمت داخلی آنها می توانید تفاوت های دیگر را نیز مشاهده کنید. هر دو مدل از درایورهای پویای استاندارد استفاده می کنند ، اما برخلاف AH-C630W که از درایوهای 10x10 میلی متر استفاده می کند ، AH-C830NCW از درایوهای بیضی شکل و اندازه 11x10 میلی متر استفاده می کند.

  مشابه Bose QuietComfort 45 ، Denon AH- فناوری حذف نویز C830NCW یک راه حل ترکیبی است که شامل یک الگوریتم جدید توسعه یافته و دو میکروفون در هر گوش است: یکی برای بازخورد و دیگری برای تغذیه جلو. همچنین حالت ترکیب صدای محیط وجود دارد که به شما اجازه می دهد طوری بشنوید که انگار از هدفون استفاده نمی کنید. با ضربه زدن به گوش گوش چپ می توانید بین هر دو حالت جابجا شوید.

  https://techbord.com Denon بالاخره اولین مورد هدفون های بی سیم واقعی

  مانند دیگر محصولات Denon ، هدفون های جدید TWS به گونه ای طراحی شده اند که تجربه ای از صدا " Vivid & Spacious "را ارائه می دهند و زمینه شنیداری " گسترش سه بعدی "را برای شنوندگان فراهم می کند. صدای واضح تر ، آرام تر و پویاتر ، و احساس باز بودن. "دنون ادعا می کند که گفته می شود این حس گشودگی باعث ایجاد صدای باس بهتر با عمق بیشتر می شود.

  می توانید AH-C830NCW و AH-C630W از طریق رابط بلوتوث 5.0 بدون پشتیبانی از صدای Hi-Res. این ایرباد ها همچنین دارای قابلیت کنترل لمسی برای دریافت تماس هستند ، اما فقط AH-C830NCW دارای فناوری لغو اکو است و مانع از این می شود که صدای محیط شما را در حین تماس حواس شما را پرت کند.

  طراحی هر دو مدل باید تجربه راحت برای جلوگیری از خستگی ، حتی در جلسات طولانی گوش دادن به موسیقی. این ایربادها دارای IPX4 هستند و در برابر عرق مقاوم هستند ، به این معنی که می توانید با خیال راحت از آنها هنگام ورزش استفاده کنید.

  https://techbord.com دنون سرانجام اولین هدفون بی سیم واقعی خود را اعلام کرد

  در صورت شارژ کامل ، AH-C630W به مدت 4.5 ساعت دوام می آورد. عمر باتری AH-C830NCW شش ساعت بدون ANC یا 4.8 ساعت با ANC فعال است. با این حال ، هدفون های جدید Denon دارای یک قاب شارژ هستند. قاب شارژ AH-C630W 18 ساعت زمان اضافی بازی می دهد و قاب AH-C830NCW 24 ساعت عمر باتری را در صورت غیر فعال بودن ANC و یا فعال بودن 19 ساعت افزایش می دهد.

  "هدف AH-C830NCW و AH-C630W منعکس کردن صدای Hi-Fi Denon به طور مستقیم بر روی هدفون بود. علاوه بر این ، ما برای کیفیت صدای برجسته ای تلاش کردیم که در بازار پر جنب و جوش حضور داشته باشد. تعداد زیادی از محصولات رقیب ، "(ترجمه شده در ماشین) گفت: شینیچی یامائوچی ، استاد صدا Denon ، که کالیبراسیون دو مدل را انجام داد.

  هر دو هدفون جدید داخل گوش Denon در دسترس خواهد بود سیاه و سفید و شامل نوک گوش سیلیکونی اندازه S ، M و L است. قیمت AH-C630W حدود 95 دلار است و AH-C830NCW در حدود 185 دلار حرکت می کند. در ژاپن ، هر دو مدل قرار است در اواسط اکتبر عرضه شوند. در دسترس بودن در مناطق دیگر فاش نشده است.

خبرهای دیگر از لوازم الکترونیکی